Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці завершився фінал спартакіади серед депутатів

11 травня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв взяв участь у проведенні фінальних змагань обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування) рад з футзалу, присвяченої Року спорту та здорового способу життя. Ініціатором змагань виступило управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Спартакіада серед депутатського корпусу започаткована минулого року і кожні наступні змагання стають дієвою пропагандою здорового способу життя серед населення нашої області. Окрім того, участь у змаганнях є одним із способів організації активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також залучення депутатів усіх рівнів до більш масових занять фізичною культурою та спортом.
Фінальні зустрічі проходили у м. Вінниці у спортивній залі ФСТ «Колос». Свою перемогу виборювали команди з Вінницького, Мурованокуриловецького, Немирівського, Тульчинського, Хмільницького та Шаргородського районів.
Переможцями змагань стали гравці з Тульчинського району, 2-ге місце посіли депутати з Вінницького району і 3 тю позицію здобули учасники з Мурованокуриловецького району.
Найприємнішим моментом стало нагородження призерів.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв подякував усім представникам, які знайшли можливість і долучилися до проведення змагань, а також побажав успіхів усім учасникам у досягненні нових спортивних вершин. Кращих футболістів він нагородив почесними грамотами та кубками.
Збірна команда області, сформована з кращих гравців, захищатиме спортивну честь Вінниччини на Всеукраїнській спартакіаді, що проходитиме 21-26 травня в Алушті.

Повернутись Створено: 11 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація