Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці завершився фінал спартакіади серед депутатів

11 травня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв взяв участь у проведенні фінальних змагань обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування) рад з футзалу, присвяченої Року спорту та здорового способу життя. Ініціатором змагань виступило управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Спартакіада серед депутатського корпусу започаткована минулого року і кожні наступні змагання стають дієвою пропагандою здорового способу життя серед населення нашої області. Окрім того, участь у змаганнях є одним із способів організації активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також залучення депутатів усіх рівнів до більш масових занять фізичною культурою та спортом.
Фінальні зустрічі проходили у м. Вінниці у спортивній залі ФСТ «Колос». Свою перемогу виборювали команди з Вінницького, Мурованокуриловецького, Немирівського, Тульчинського, Хмільницького та Шаргородського районів.
Переможцями змагань стали гравці з Тульчинського району, 2-ге місце посіли депутати з Вінницького району і 3 тю позицію здобули учасники з Мурованокуриловецького району.
Найприємнішим моментом стало нагородження призерів.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв подякував усім представникам, які знайшли можливість і долучилися до проведення змагань, а також побажав успіхів усім учасникам у досягненні нових спортивних вершин. Кращих футболістів він нагородив почесними грамотами та кубками.
Збірна команда області, сформована з кращих гравців, захищатиме спортивну честь Вінниччини на Всеукраїнській спартакіаді, що проходитиме 21-26 травня в Алушті.

Повернутись Створено: 11 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація