Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді обговорили пріоритети розвитку фізичної культури і спорту Роздрукувати

2 квітня 2013 року в обласній Раді відбувся круглий стіл з обговорення проекту Закону України «Про Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки». У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступники голови обласної Ради Юрій Медведєв та Степан Нешик, посадові особи місцевого самоврядування області, представники профільних управлінь, громадських організацій, видатні спортсмени, члени Студентського парламенту Вінниччини.

Відкриваючи засідання, Сергій Татусяк зазначив, що даний проект закону – це стратегічний документ, який повинен мобілізувати зусилля всіх гілок влади і розробити спільні шляхи розвитку фізкультурно-спортивної галузі. 
– У вдосконаленні державної політики у сфері фізичної культури і спорту слід зробити головний акцент на підтримці дитячого та дитячо-юнацького спорту, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, відновленні спортивної інфраструктури у школах та за місцем проживання, – наголосив С.Татусяк. 
Учасники обговорення проекту акцентували увагу на тому, що подолання негативних тенденцій та вирішення завдання формування здорового способу життя, насамперед, дітей та молоді, потребує ефективних заходів щодо підтримки дитячого, дитячо-юнацького та масового спорту; переконання всіх громадян, насамперед, юнаків та дівчат, у необхідності рухової активності як невід‘ємного чинника здорового способу життя та успішної життєдіяльності заради зміцнення здоров’я. 
Учасники круглого столу також внесли цілу низку конструктивних пропозицій, які будуть узагальненні і подані на розгляд до Верховної Ради України. Зокрема, вони наголосили на необхідності прийняття відповідної обласної програми та внесення до неї пропозицій громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:28 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація