Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спортивна гордість Роздрукувати

Нагороджено кращих гравців «ДІАЄВРО-2012»

Восьмеро вінничан - учасників Міжнародного чемпіонату з міні-футболу серед людей хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2012» отримали обласні відзнаки і нагороди за ІІІ призове місце у даному турнірі.
27 липня голова облдержадміністрації Микола Джига та голова обласної Ради Сергій Татусяк вручили гравцям Почесні грамоти ОДА і ОР та медалі від облспорткомітету. А Дмитро Марченков, який став найкращим гравцем турніру, забивши 16 голів, отримав ще й Почесний кубок.

Вітаючи футболістів з перемогою, Сергій Татусяк подякував їм за «патріотизм та бажання перемагати».
– Ви знаєте, що і легендарний Пеле теж мав діагноз «цукровий діабет», але завдяки праці, старанню та наполегливості – те, що показуєте ви сьогодні – він добився визнання і всесвітньої слави, – порівняв С.Татусяк.
Голова облради додав, що пропаганда спорту серед людей з різними хворобами – це на сьогодні важливе завдання для влади.
– Ми мусимо виходити на районний рівень, підтягувати ваших колег там. І ми це будемо робити, безумовно, за вашої участі, – звернувся до футболістів «ДІАЄВРО-2012» Сергій Татусяк.
Микола Джига побажав гравцям позбутися страшного діагнозу і насолоджуватися життям. Він також відзначив велику організаційну роботу голови Громадської ради, головного лікаря обласного клінічного ендокринологічного диспансеру Пилипа Прудиуса.
– Це людина, яка лікує хвороби не тільки ліками, а й рухом, спортом. Бажаю, щоб вашим ентузіазмом «заразилися» і здорові люди, – сказав М.Джига.
Натомість футболісти пообіцяли не зупинятися на досягнутому і скоро порадувати вінничан новими досягненнями.

Довідка: За ініціативи Української діабетичної федерації, громадської ради при Вінницькій ОДА, громадської ради при Вінницькій обласній Раді після Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» в м. Києві 4-9 липня 2012 року було проведено Міжнародний чемпіонат з міні-футболу серед людей хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2012».
У турнірі взяли участь 8 команд з різних країн світу (Україна, Італія, Білорусія, Польща, Хорватія, Словаччина, Казахстан, Узбекистан). Збірна команда України зайняла ІІІ призове місце.

 

Повернутись Створено: 27 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація