Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивна гордість Роздрукувати

Нагороджено кращих гравців «ДІАЄВРО-2012»

Восьмеро вінничан - учасників Міжнародного чемпіонату з міні-футболу серед людей хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2012» отримали обласні відзнаки і нагороди за ІІІ призове місце у даному турнірі.
27 липня голова облдержадміністрації Микола Джига та голова обласної Ради Сергій Татусяк вручили гравцям Почесні грамоти ОДА і ОР та медалі від облспорткомітету. А Дмитро Марченков, який став найкращим гравцем турніру, забивши 16 голів, отримав ще й Почесний кубок.

Вітаючи футболістів з перемогою, Сергій Татусяк подякував їм за «патріотизм та бажання перемагати».
– Ви знаєте, що і легендарний Пеле теж мав діагноз «цукровий діабет», але завдяки праці, старанню та наполегливості – те, що показуєте ви сьогодні – він добився визнання і всесвітньої слави, – порівняв С.Татусяк.
Голова облради додав, що пропаганда спорту серед людей з різними хворобами – це на сьогодні важливе завдання для влади.
– Ми мусимо виходити на районний рівень, підтягувати ваших колег там. І ми це будемо робити, безумовно, за вашої участі, – звернувся до футболістів «ДІАЄВРО-2012» Сергій Татусяк.
Микола Джига побажав гравцям позбутися страшного діагнозу і насолоджуватися життям. Він також відзначив велику організаційну роботу голови Громадської ради, головного лікаря обласного клінічного ендокринологічного диспансеру Пилипа Прудиуса.
– Це людина, яка лікує хвороби не тільки ліками, а й рухом, спортом. Бажаю, щоб вашим ентузіазмом «заразилися» і здорові люди, – сказав М.Джига.
Натомість футболісти пообіцяли не зупинятися на досягнутому і скоро порадувати вінничан новими досягненнями.

Довідка: За ініціативи Української діабетичної федерації, громадської ради при Вінницькій ОДА, громадської ради при Вінницькій обласній Раді після Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» в м. Києві 4-9 липня 2012 року було проведено Міжнародний чемпіонат з міні-футболу серед людей хворих на цукровий діабет «ДІАЄВРО-2012».
У турнірі взяли участь 8 команд з різних країн світу (Україна, Італія, Білорусія, Польща, Хорватія, Словаччина, Казахстан, Узбекистан). Збірна команда України зайняла ІІІ призове місце.

 

Повернутись Створено: 27 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація