Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Спортивні вуличні тренажери встановлять для учнів Тростянецької та Теплицької шкіл Роздрукувати

Один із важливих принципів у житті та роботі підприємця, мецената, депутата обласної Ради Володимира Зарічанського – «якщо дав слово, то його обов’язково потрібно дотримати». Ним керується завжди і у всьому.

З керівниками багатьох освітніх закладів Бершадського, Тростянецького та Теплицького районів Володимир Анатолійович спілкувався особисто не раз. Зверталися і звертаються до нього з різних питань. Нікому не відмовляє і намагається допомогти, або посприяти у вирішенні тієї, чи іншої проблеми.

Так сталося й зі спортивними майданчиками (вуличними тренажерами та іншим спортобладнанням), які днями передано у Тростянецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» та Теплицьку ЗОШ №1.

Директори освітніх закладів Валентина Пужайло та Людмила Пшенична щиро подякували Володимиру Анатолійовичу за такий подарунок.

– Вірю, що діти отримуватимуть лише задоволення та будуть загартованими і здоровими, займаючись на цих тренажерах, – зазначив Володимир Зарічанський.

Як тільки розвесниться, спортивні майданчики будуть встановлені та святково відкриті на відведених ділянках на територіях освітніх закладів.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 12:25 Переглядів: 395

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація