Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивні вуличні тренажери встановлять для учнів Тростянецької та Теплицької шкіл Роздрукувати

Один із важливих принципів у житті та роботі підприємця, мецената, депутата обласної Ради Володимира Зарічанського – «якщо дав слово, то його обов’язково потрібно дотримати». Ним керується завжди і у всьому.

З керівниками багатьох освітніх закладів Бершадського, Тростянецького та Теплицького районів Володимир Анатолійович спілкувався особисто не раз. Зверталися і звертаються до нього з різних питань. Нікому не відмовляє і намагається допомогти, або посприяти у вирішенні тієї, чи іншої проблеми.

Так сталося й зі спортивними майданчиками (вуличними тренажерами та іншим спортобладнанням), які днями передано у Тростянецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» та Теплицьку ЗОШ №1.

Директори освітніх закладів Валентина Пужайло та Людмила Пшенична щиро подякували Володимиру Анатолійовичу за такий подарунок.

– Вірю, що діти отримуватимуть лише задоволення та будуть загартованими і здоровими, займаючись на цих тренажерах, – зазначив Володимир Зарічанський.

Як тільки розвесниться, спортивні майданчики будуть встановлені та святково відкриті на відведених ділянках на територіях освітніх закладів.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 12:25 Переглядів: 359

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація