6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Спортивні вуличні тренажери встановлять для учнів Тростянецької та Теплицької шкіл Роздрукувати

Один із важливих принципів у житті та роботі підприємця, мецената, депутата обласної Ради Володимира Зарічанського – «якщо дав слово, то його обов’язково потрібно дотримати». Ним керується завжди і у всьому.

З керівниками багатьох освітніх закладів Бершадського, Тростянецького та Теплицького районів Володимир Анатолійович спілкувався особисто не раз. Зверталися і звертаються до нього з різних питань. Нікому не відмовляє і намагається допомогти, або посприяти у вирішенні тієї, чи іншої проблеми.

Так сталося й зі спортивними майданчиками (вуличними тренажерами та іншим спортобладнанням), які днями передано у Тростянецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» та Теплицьку ЗОШ №1.

Директори освітніх закладів Валентина Пужайло та Людмила Пшенична щиро подякували Володимиру Анатолійовичу за такий подарунок.

– Вірю, що діти отримуватимуть лише задоволення та будуть загартованими і здоровими, займаючись на цих тренажерах, – зазначив Володимир Зарічанський.

Як тільки розвесниться, спортивні майданчики будуть встановлені та святково відкриті на відведених ділянках на територіях освітніх закладів.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 12:25 Переглядів: 416

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація