Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спортивні вуличні тренажери встановлять для учнів Тростянецької та Теплицької шкіл Роздрукувати

Один із важливих принципів у житті та роботі підприємця, мецената, депутата обласної Ради Володимира Зарічанського – «якщо дав слово, то його обов’язково потрібно дотримати». Ним керується завжди і у всьому.

З керівниками багатьох освітніх закладів Бершадського, Тростянецького та Теплицького районів Володимир Анатолійович спілкувався особисто не раз. Зверталися і звертаються до нього з різних питань. Нікому не відмовляє і намагається допомогти, або посприяти у вирішенні тієї, чи іншої проблеми.

Так сталося й зі спортивними майданчиками (вуличними тренажерами та іншим спортобладнанням), які днями передано у Тростянецький НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» та Теплицьку ЗОШ №1.

Директори освітніх закладів Валентина Пужайло та Людмила Пшенична щиро подякували Володимиру Анатолійовичу за такий подарунок.

– Вірю, що діти отримуватимуть лише задоволення та будуть загартованими і здоровими, займаючись на цих тренажерах, – зазначив Володимир Зарічанський.

Як тільки розвесниться, спортивні майданчики будуть встановлені та святково відкриті на відведених ділянках на територіях освітніх закладів.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 12:25 Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація