Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивні здобутки Роздрукувати

У Вінниці відбудеться Євро-2011

Наприкінці літа цього року у Вінниці відбудеться чемпіонат Європи з хокею на траві. Про це повідомив голова Ради Національного банку України Петро Порошенко під час І-го туру «Кубку Співдружності» з хокею на траві, який відбувся у Вінниці 1 квітня.

Турнір був присвячений 30-річчю існування хокею на траві на Вінниччині, відтак з цієї нагоди Федерація хокею на траві, яку в області очолює Федір Новік, запросила на урочистий турнір представників влади та своїх партнерів. А саме: голову Ради Національного банку України, мецената Петра Порошенка, голову обласної Ради, голову фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергія Татусяка, Вінницького міського голову Володимира Гройсмана, а облдержадміністрацію представляв заступник голови ОДА Володимир Барецький.
Почесні гості на хокейному стадіоні у парку ім.Горького разом з глядачами вболівали за вінницьку команду «Олімпія-Колос-Секвоя», яка змагалася за першість з трьома суперниками: «Будівельник» - Брест, «ХК - Мінськ», «Динамо-Електросталь». Впевнено поборовши опонентів, «Олімпія-Колос-Секвоя» стала переможцем у І-му турі «Кубку Співдружності».


Втім, з нагоди ювілею хокею на траві, подарунки отримали не тільки переможці, а всі учасники турніру. Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив кращих гравців усіх команд пам’ятними подарунками, Петро Порошенко вручив призи тренерам усіх команд, а Володимир Гройсман нагородив капітанів хокеїстів.
Сергій Татусяк і Петро Порошенко запевнили тренерів, гравців та організаторів, що зі свого боку докладуть необхідних зусиль, аби чемпіонат Європи з хокею на траві у Вінниці відбувся на найвищому рівні і став видовищним заходом.
На завершення команди зробили спільне фото з представниками влади.

 

 

Повернутись Створено: 4 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація