Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивні змагання Роздрукувати

У Вінниці стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики

13 червня у Вінниці стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики, в рамках якого відбуватиметься Міжнародний турнір зі стрибків на акробатичній доріжці, присвячений Дню молоді. На урочистому відкритті спортсменів привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Григорій Дерун.

- Для нас велика честь бути міжнародним центром зі спортивної акробатики, адже розвиток фізичної культури і професійного спорту – один з пріоритетів нашої влади. Проведення таких турнірів є своєрідним містком у налагодженні співпраці та взаємостосунків між спортсменами різних країн – наголосив у вітальному слові Юрій Медведєв. - Успішного вам старту і переможного фінішу - побажав акробатам заступник голови обласної Ради.
У чемпіонаті, що проходитиме протягом чотирьох днів у спортивному комплексі «Авангард», візьмуть участь понад 120 спортсменів із 15 міст України.
У міжнародному турнірі на акробатичній доріжці, окрім українців, свої таланти також продемонструють учасники з Польщі та Молдови.
Для всіх учасників організатори змагань і спонсори підготували сувеніри та подарунки. А переможців і призерів очікують медалі.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація