Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Спортивні змагання Роздрукувати

У Вінниці стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики

13 червня у Вінниці стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики, в рамках якого відбуватиметься Міжнародний турнір зі стрибків на акробатичній доріжці, присвячений Дню молоді. На урочистому відкритті спортсменів привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Григорій Дерун.

- Для нас велика честь бути міжнародним центром зі спортивної акробатики, адже розвиток фізичної культури і професійного спорту – один з пріоритетів нашої влади. Проведення таких турнірів є своєрідним містком у налагодженні співпраці та взаємостосунків між спортсменами різних країн – наголосив у вітальному слові Юрій Медведєв. - Успішного вам старту і переможного фінішу - побажав акробатам заступник голови обласної Ради.
У чемпіонаті, що проходитиме протягом чотирьох днів у спортивному комплексі «Авангард», візьмуть участь понад 120 спортсменів із 15 міст України.
У міжнародному турнірі на акробатичній доріжці, окрім українців, свої таланти також продемонструють учасники з Польщі та Молдови.
Для всіх учасників організатори змагань і спонсори підготували сувеніри та подарунки. А переможців і призерів очікують медалі.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1025

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація