Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спортивні змагання Роздрукувати

У Вінниці стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики

13 червня у Вінниці стартував Чемпіонат України зі спортивної акробатики, в рамках якого відбуватиметься Міжнародний турнір зі стрибків на акробатичній доріжці, присвячений Дню молоді. На урочистому відкритті спортсменів привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Григорій Дерун.

- Для нас велика честь бути міжнародним центром зі спортивної акробатики, адже розвиток фізичної культури і професійного спорту – один з пріоритетів нашої влади. Проведення таких турнірів є своєрідним містком у налагодженні співпраці та взаємостосунків між спортсменами різних країн – наголосив у вітальному слові Юрій Медведєв. - Успішного вам старту і переможного фінішу - побажав акробатам заступник голови обласної Ради.
У чемпіонаті, що проходитиме протягом чотирьох днів у спортивному комплексі «Авангард», візьмуть участь понад 120 спортсменів із 15 міст України.
У міжнародному турнірі на акробатичній доріжці, окрім українців, свої таланти також продемонструють учасники з Польщі та Молдови.
Для всіх учасників організатори змагань і спонсори підготували сувеніри та подарунки. А переможців і призерів очікують медалі.

 

Повернутись Створено: 15 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація