Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Спортивний майданчик до Дня Святого Миколая відкрили в селі Війтівці Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський у День Святого Миколая привітав із святом дітей села Війтівки Бершадського району. Головним подарунком для них стало урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Ініціатором та меценатом його облаштування виступив Володимир Зарічанський.

Привітав присутніх також директор Війтівської школи Володимир Джужук.

– Тепер для школярів будуть доступні не лише повноцінні уроки фізичного виховання, а й додаткові можливості для спортивних тренувань, – сказав директор школи.

Володимир Зарічанський у вітальному слові побажав дітям гарно навчатися та мати зразкову поведінку, а батьківському та педагогічному колективам – миру, здоров’я, терпіння, реалізації всього задуманого.

– Маю надію, що серед учнів вашої школи є багато майбутніх володарів олімпійського золота, – сказав у вітальному слові Володимир Анатолійович. 

Свято продовжилося у шкільній спортивній залі, де для дітей були організовані веселі старти, різноманітні розваги та конкурси за участю аніматорів. Усі діти отримали подарунками, а гарний настрій та приємні емоції мали також батьки і вчителі.

Окрім цього, з нагоди Дня Святого Миколая від депутата обласної Ради Володимира Зарічанського подарунки отримали  26 шкіл та 28 дитячих садочків Теплицького району, у яких виховуються та навчаються більше 3 тисяч дітей. 

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 12:39 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація