Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спортивний майданчик до Дня Святого Миколая відкрили в селі Війтівці Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський у День Святого Миколая привітав із святом дітей села Війтівки Бершадського району. Головним подарунком для них стало урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Ініціатором та меценатом його облаштування виступив Володимир Зарічанський.

Привітав присутніх також директор Війтівської школи Володимир Джужук.

– Тепер для школярів будуть доступні не лише повноцінні уроки фізичного виховання, а й додаткові можливості для спортивних тренувань, – сказав директор школи.

Володимир Зарічанський у вітальному слові побажав дітям гарно навчатися та мати зразкову поведінку, а батьківському та педагогічному колективам – миру, здоров’я, терпіння, реалізації всього задуманого.

– Маю надію, що серед учнів вашої школи є багато майбутніх володарів олімпійського золота, – сказав у вітальному слові Володимир Анатолійович. 

Свято продовжилося у шкільній спортивній залі, де для дітей були організовані веселі старти, різноманітні розваги та конкурси за участю аніматорів. Усі діти отримали подарунками, а гарний настрій та приємні емоції мали також батьки і вчителі.

Окрім цього, з нагоди Дня Святого Миколая від депутата обласної Ради Володимира Зарічанського подарунки отримали  26 шкіл та 28 дитячих садочків Теплицького району, у яких виховуються та навчаються більше 3 тисяч дітей. 

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 12:39 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація