Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивний майданчик до Дня Святого Миколая відкрили в селі Війтівці Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський у День Святого Миколая привітав із святом дітей села Війтівки Бершадського району. Головним подарунком для них стало урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Ініціатором та меценатом його облаштування виступив Володимир Зарічанський.

Привітав присутніх також директор Війтівської школи Володимир Джужук.

– Тепер для школярів будуть доступні не лише повноцінні уроки фізичного виховання, а й додаткові можливості для спортивних тренувань, – сказав директор школи.

Володимир Зарічанський у вітальному слові побажав дітям гарно навчатися та мати зразкову поведінку, а батьківському та педагогічному колективам – миру, здоров’я, терпіння, реалізації всього задуманого.

– Маю надію, що серед учнів вашої школи є багато майбутніх володарів олімпійського золота, – сказав у вітальному слові Володимир Анатолійович. 

Свято продовжилося у шкільній спортивній залі, де для дітей були організовані веселі старти, різноманітні розваги та конкурси за участю аніматорів. Усі діти отримали подарунками, а гарний настрій та приємні емоції мали також батьки і вчителі.

Окрім цього, з нагоди Дня Святого Миколая від депутата обласної Ради Володимира Зарічанського подарунки отримали  26 шкіл та 28 дитячих садочків Теплицького району, у яких виховуються та навчаються більше 3 тисяч дітей. 

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 12:39 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація