Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивний зал з’явився у Могилів-Подільській школі через 120 років Роздрукувати

19 серпня, напередодні нового навчального року у Могилів-Подільському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі №4–ліцеї відбулась визначна подія – відкриття нового спортивного залу. Школа, збудована ще у 1896 році, до 2016-го не мала свого спортивного залу. Діти проводили уроки фізкультури або у сусідній спортивній школі, куди потрібно було йти вулицею, або у спортивній кімнаті, яка мала вигляд звичайної класної кімнати.  

- У нашому закладі навчається 764 дітей, тому потреба у спортивному залі була дуже нагальна, - говорить директор навчально-виховного комплексу Андрій Горобець. -  На реалізацію цього інвестиційного проекту ми отримали з державного бюджету 1 млн 300 тисяч гривень, і міський бюджет виділив нам 1 млн 700 тисяч гривень.

Спортивний зал обладнаний роздягальнею для учнів та великою тренерською кімнатою для вчителів. Сучасне покриття дозволить школярам комфортно займатися баскетболом, волейболом, футболом та виконувати нормативи по фізичній культурі.

На відкриття завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облради Людмила Щербаківська, міський голова м.Могилів-Подільський Петро Бровко.

Уже за декілька днів розпочнеться новий навчальний рік. Нові можливості дадуть змогу розвивати індивідуальні фізичні здібності дітей.  І новий зал стане початком багатьох спортивних змагань, естафет, перемог і досягнень для учнів школи-ліцею №4.

Повернутись Створено: 20 серпня 2016 року, 14:51 Переглядів: 1097

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація