Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Спортивний зал з’явився у Могилів-Подільській школі через 120 років Роздрукувати

19 серпня, напередодні нового навчального року у Могилів-Подільському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі №4–ліцеї відбулась визначна подія – відкриття нового спортивного залу. Школа, збудована ще у 1896 році, до 2016-го не мала свого спортивного залу. Діти проводили уроки фізкультури або у сусідній спортивній школі, куди потрібно було йти вулицею, або у спортивній кімнаті, яка мала вигляд звичайної класної кімнати.  

- У нашому закладі навчається 764 дітей, тому потреба у спортивному залі була дуже нагальна, - говорить директор навчально-виховного комплексу Андрій Горобець. -  На реалізацію цього інвестиційного проекту ми отримали з державного бюджету 1 млн 300 тисяч гривень, і міський бюджет виділив нам 1 млн 700 тисяч гривень.

Спортивний зал обладнаний роздягальнею для учнів та великою тренерською кімнатою для вчителів. Сучасне покриття дозволить школярам комфортно займатися баскетболом, волейболом, футболом та виконувати нормативи по фізичній культурі.

На відкриття завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облради Людмила Щербаківська, міський голова м.Могилів-Подільський Петро Бровко.

Уже за декілька днів розпочнеться новий навчальний рік. Нові можливості дадуть змогу розвивати індивідуальні фізичні здібності дітей.  І новий зал стане початком багатьох спортивних змагань, естафет, перемог і досягнень для учнів школи-ліцею №4.

Повернутись Створено: 20 серпня 2016 року, 14:51 Переглядів: 1157

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація