Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спортивний зал з’явився у Могилів-Подільській школі через 120 років Роздрукувати

19 серпня, напередодні нового навчального року у Могилів-Подільському навчально-виховному комплексі: загальноосвітній школі №4–ліцеї відбулась визначна подія – відкриття нового спортивного залу. Школа, збудована ще у 1896 році, до 2016-го не мала свого спортивного залу. Діти проводили уроки фізкультури або у сусідній спортивній школі, куди потрібно було йти вулицею, або у спортивній кімнаті, яка мала вигляд звичайної класної кімнати.  

- У нашому закладі навчається 764 дітей, тому потреба у спортивному залі була дуже нагальна, - говорить директор навчально-виховного комплексу Андрій Горобець. -  На реалізацію цього інвестиційного проекту ми отримали з державного бюджету 1 млн 300 тисяч гривень, і міський бюджет виділив нам 1 млн 700 тисяч гривень.

Спортивний зал обладнаний роздягальнею для учнів та великою тренерською кімнатою для вчителів. Сучасне покриття дозволить школярам комфортно займатися баскетболом, волейболом, футболом та виконувати нормативи по фізичній культурі.

На відкриття завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облради Людмила Щербаківська, міський голова м.Могилів-Подільський Петро Бровко.

Уже за декілька днів розпочнеться новий навчальний рік. Нові можливості дадуть змогу розвивати індивідуальні фізичні здібності дітей.  І новий зал стане початком багатьох спортивних змагань, естафет, перемог і досягнень для учнів школи-ліцею №4.

Повернутись Створено: 20 серпня 2016 року, 14:51 Переглядів: 1192

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація