Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спортивно-ігровий майданчик встановив у дитячому садку депутат обласної Ради Ігор Лещенко Роздрукувати

Незважаючи на канікули, 6 липня у селі Оляниця Тростянецького району у місцевому дитячому садочку «Ранок» відбулося справжнє свято. На відкриття нового спортивно-ігрового майданчика прийшли вихованці закладу разом з батьками.

Все почалося з того, що місяць тому директор ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер", депутат Вінницької обласної Ради Ігор Лещенко відвідав разом із сільським головою Оляниці Володимиром Олійником дитсадок «Ранок».  Завідувачка Майя Керпань розповіла про стан справ та нагальні потреби. Найбільшою потребою була плита для кухні.

Ігор Лещенко пообіцяв допомогти і за два тижні нова електроплита була придбана та встановлена. Нею вже користуються. А сьогодні відбулося  урочисте відкриття дитячого майданчика.

- Плита - це добре, але малеча не особливо замислюється над тим, на чому готують їм їжу, аби смачно було. А от на ігровому майданчику вони зможуть із задоволенням розважатися, - зазначив у виступі Ігор Лещенко. - Подібні майданчики встановлюються у містах, але ж і сільські діти повинні мати таке ж саме радісне дозвілля і можливість займатися спортом та гратися.

Депутат пообіцяв, що до завершення канікул для цього ігрового майданчика буде ще придбано та встановлено нові каруселі.

- Ми вдячні Ігорю Васильовичу, що пам’ятає про наш заклад, відвідує його і допомагає, - сказала завідувачка закладом Майя Керпань. - Для нас було приємною несподіванкою, що так швидко встановили необхідне для нас обладнання. А майданчик для дітей - це величезне задоволення.

Також на свято завітали голова Тростянецької РДА Леонід Лобань та голова районної ради Людмила Скапровська, які зазначили, що компанія МХП, підрозділ якої очолює Ігор Лещенко, демонструє приклад соціально-відповідального бізнесу, допомагаючи сільським громадам.

Оляницький сільський голова Володимир Олійник зазначив, що Ігор Лещенко частий гість у селі і постійно допомагає у вирішенні нагальних проблем. Тому і не дивно, що побачивши добрі справи інвестора, 2 липня під час загальних зборів громади люди підтримали подальшу співпрацю з інвестором і надали згоду на будівництво ще двох бригад з вирощування курчат-бройлерів, а інвестор пообіцяв збудувати новий водогін в Оляниці.

Повернутись Створено: 6 липня 2016 року, 17:06 Переглядів: 1849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація