Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спортсмени подякували Людмилі Щербаківській за підтримку паралімпійського руху України Роздрукувати

27 лютого переможець змагань з дзюдо паралімпійського руху України серед спортсменів з інвалідністю по зору Костянтин Ільніцький разом зі своїм тренером Миколою Ливицьким вручили першому заступнику голови обласної Ради Людмилі Щербаківській подяку за підтримку руху.

18-19 лютого 2017 року у м. Рівному в приміщенні спортивного клубу „Олімпійські надії” відбувся чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. У ньому взяли участь команди з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Харківської, Рівненської областей та м. Києва. У змаганнях боролись за перемогу 61 спортсмен.    

Єдиним учасником від Вінниччини був Костянтин Ільніцький, який посів перше місце у ваговій категорії до 100 кг. Варто зазначити, що Костянтин Ільніцький працює заступником директора підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)». Тренер чемпіона Микола Ливицький - заслужений майстер спорту України, неодноразовий призер світу, тренер Вінницького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Минулого року Костянтин Ільніцький також був учасником всеукраїнських змагань з дзюдо, де виборов срібну нагороду.

Повернутись Створено: 27 лютого 2017 року, 13:59
Оновлено: 27 лютого 2017 року, 10:59
Переглядів: 686

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація