Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Спортсменка з Вінниччини здобула три золоті нагороди на спартакіаді «Повір у себе» Роздрукувати

На Львівщині відбулася Всеукраїнська спартакіада для дітей з інвалідністю з паралімпійського та дефлімпійського плавання «Повір у себе». Участь у ній взяли понад 120 дітей з 19 областей. Серед них – п’ятнадцятирічна Катерина Буй із Зарванець. Про це повідомляє Якушинецька сільська рада.

Катерина Буй представляла Вінницьку область від  дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Вінницької обласної Ради «Інваспорт».  Дівчина здобула перемогу та завоювала одразу три золоті нагороди на дистанціях – 100 м вільним стилем; 50 м – брасом та 50 м – батерфляєм. Тренер спортсменки – Юрій Сізов.

 – Плавати полюбляє Катя з малих літ, – розповідає мама чемпіонки Вікторія, – Розпочала регулярні заняття менше двох років тому, початок повномасштабної війни не давав можливості займатись улюбленою справою. Катя натхненно тренувалась, щоб представляти Вінницьку область на Спартакіаді «Повір у себе».

Змагання відбувалися на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в басейні, який за вимогами інклюзії та доступності є унікальним не лише в межах Львівщини, але й України загалом.

Організаторами виступили Національний комітет спорту людей з інвалідністю України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Повернутись Створено: 5 червня 2024 року, 09:10

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація