Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Спостерігачі ОБСЄ зацікавились ситуацією щодо безпеки жителів Вінниччини Роздрукувати

На Вінниччину завітали спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Рюне Кастберг та Марян Скарлатеску. Вони зустрічались з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником.  На зустрічі була присутня перший заступник голови облради Людмила Щербаківська.

Спостерігачів передусім цікавила ситуація безпеки для жителів Вінниччини. Запитували наскільки реальною є загроза для області,  з огляду на нелегальне перевезення з зони АТО зброї для особистого користування, продажу чи як сувенір.

- Питання постійно контролюється Службою безпеки у Вінницькій області, - повідомив Анатолій Олійник. -  А оскільки на Вінниччині досить потужним є громадський рух – сьогодні до Громадської ради при облраді входить 124 громадських організації,  - то це свідчить про високу свідомість жителів нашої області.

Гостей цікавило питання зайнятості населення області. За офіційними даними з 450 тис  людей працездатного віку понад 30 тисяч є офіційно безробітними. Вирішення цієї проблеми Анатолій Олійник бачить в заохочувальній політики та у застосуванні пільг у сфері створення нових робочих місць.

Учасник делегації Рюне Кастберг запитав, як керівництво області реагує на соціальну підтримку воїнів АТО, які демобілізувались.

- У нашій області кожен воїн, який проходить реабілітацію у Вінницькому обласному  клінічному госпіталі для ветеранів війни отримує кошти на лікування, - повідомив Анатолій Дмитрович. –  Крім того  для сімей загиблих  виділяється по 30 тис грн. з обласного бюджету. Також Вінницька область на сьогодні  є першою в Україні, яка розпочала виділення  земельних ділянок воїнам АТО. Вже виділено близько 5000 земельних ділянок. Проблема лише в тому, що усі хочуть землю поблизу Вінниці, але  можливості обмежені. Тому створено електронний реєстр  для бажаючих  отримати земельні ділянки.

На питання оцінки економіки, Анатолій Олійник повідомив делегації з ОБСЄ, що  Вінницька область за результатами минулого року увійшла у п’ятірку кращих областей України з позитивним сальдо. 

Повернутись Створено: 16 березня 2016 року, 17:59 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація