Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Спостерігачі ОБСЄ зацікавились ситуацією щодо безпеки жителів Вінниччини Роздрукувати

На Вінниччину завітали спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Рюне Кастберг та Марян Скарлатеску. Вони зустрічались з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником.  На зустрічі була присутня перший заступник голови облради Людмила Щербаківська.

Спостерігачів передусім цікавила ситуація безпеки для жителів Вінниччини. Запитували наскільки реальною є загроза для області,  з огляду на нелегальне перевезення з зони АТО зброї для особистого користування, продажу чи як сувенір.

- Питання постійно контролюється Службою безпеки у Вінницькій області, - повідомив Анатолій Олійник. -  А оскільки на Вінниччині досить потужним є громадський рух – сьогодні до Громадської ради при облраді входить 124 громадських організації,  - то це свідчить про високу свідомість жителів нашої області.

Гостей цікавило питання зайнятості населення області. За офіційними даними з 450 тис  людей працездатного віку понад 30 тисяч є офіційно безробітними. Вирішення цієї проблеми Анатолій Олійник бачить в заохочувальній політики та у застосуванні пільг у сфері створення нових робочих місць.

Учасник делегації Рюне Кастберг запитав, як керівництво області реагує на соціальну підтримку воїнів АТО, які демобілізувались.

- У нашій області кожен воїн, який проходить реабілітацію у Вінницькому обласному  клінічному госпіталі для ветеранів війни отримує кошти на лікування, - повідомив Анатолій Дмитрович. –  Крім того  для сімей загиблих  виділяється по 30 тис грн. з обласного бюджету. Також Вінницька область на сьогодні  є першою в Україні, яка розпочала виділення  земельних ділянок воїнам АТО. Вже виділено близько 5000 земельних ділянок. Проблема лише в тому, що усі хочуть землю поблизу Вінниці, але  можливості обмежені. Тому створено електронний реєстр  для бажаючих  отримати земельні ділянки.

На питання оцінки економіки, Анатолій Олійник повідомив делегації з ОБСЄ, що  Вінницька область за результатами минулого року увійшла у п’ятірку кращих областей України з позитивним сальдо. 

Повернутись Створено: 16 березня 2016 року, 17:59 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація