24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Спостерігачі ОБСЄ зацікавились ситуацією щодо безпеки жителів Вінниччини Роздрукувати

На Вінниччину завітали спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Рюне Кастберг та Марян Скарлатеску. Вони зустрічались з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником.  На зустрічі була присутня перший заступник голови облради Людмила Щербаківська.

Спостерігачів передусім цікавила ситуація безпеки для жителів Вінниччини. Запитували наскільки реальною є загроза для області,  з огляду на нелегальне перевезення з зони АТО зброї для особистого користування, продажу чи як сувенір.

- Питання постійно контролюється Службою безпеки у Вінницькій області, - повідомив Анатолій Олійник. -  А оскільки на Вінниччині досить потужним є громадський рух – сьогодні до Громадської ради при облраді входить 124 громадських організації,  - то це свідчить про високу свідомість жителів нашої області.

Гостей цікавило питання зайнятості населення області. За офіційними даними з 450 тис  людей працездатного віку понад 30 тисяч є офіційно безробітними. Вирішення цієї проблеми Анатолій Олійник бачить в заохочувальній політики та у застосуванні пільг у сфері створення нових робочих місць.

Учасник делегації Рюне Кастберг запитав, як керівництво області реагує на соціальну підтримку воїнів АТО, які демобілізувались.

- У нашій області кожен воїн, який проходить реабілітацію у Вінницькому обласному  клінічному госпіталі для ветеранів війни отримує кошти на лікування, - повідомив Анатолій Дмитрович. –  Крім того  для сімей загиблих  виділяється по 30 тис грн. з обласного бюджету. Також Вінницька область на сьогодні  є першою в Україні, яка розпочала виділення  земельних ділянок воїнам АТО. Вже виділено близько 5000 земельних ділянок. Проблема лише в тому, що усі хочуть землю поблизу Вінниці, але  можливості обмежені. Тому створено електронний реєстр  для бажаючих  отримати земельні ділянки.

На питання оцінки економіки, Анатолій Олійник повідомив делегації з ОБСЄ, що  Вінницька область за результатами минулого року увійшла у п’ятірку кращих областей України з позитивним сальдо. 

Повернутись Створено: 16 березня 2016 року, 17:59 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація