Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стабілізаційну дотацію спрямовано на райони Роздрукувати

Під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм 3 листопада надзвичайно жваво було обговорене питання щодо розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік». Цим розпорядженням затверджується Методика розподілу стабілізаційної дотації між обласним та іншими місцевими бюджетами Вінницької області. Саме щодо пропорцій розподілу стабілізаційної дотації і виникли основні дискусії між членами комісії.

Депутати одноголосно підтримали зміни до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Члени комісії розглянули питання щодо погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2016-2020 роки.

Депутатами одноголосно було підтримане звернення Геннадія Мазура до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за місцем реєстрації фізичної особи – платника податку з внесеними на комісії доповненнями Миколи Копачевського.

З протоколом та висновками 31-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 16:51 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація