Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стабілізаційну дотацію спрямовано на райони Роздрукувати

Під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм 3 листопада надзвичайно жваво було обговорене питання щодо розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік». Цим розпорядженням затверджується Методика розподілу стабілізаційної дотації між обласним та іншими місцевими бюджетами Вінницької області. Саме щодо пропорцій розподілу стабілізаційної дотації і виникли основні дискусії між членами комісії.

Депутати одноголосно підтримали зміни до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Члени комісії розглянули питання щодо погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2016-2020 роки.

Депутатами одноголосно було підтримане звернення Геннадія Мазура до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за місцем реєстрації фізичної особи – платника податку з внесеними на комісії доповненнями Миколи Копачевського.

З протоколом та висновками 31-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 16:51 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація