Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стабілізаційну дотацію спрямовано на райони Роздрукувати

Під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм 3 листопада надзвичайно жваво було обговорене питання щодо розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік». Цим розпорядженням затверджується Методика розподілу стабілізаційної дотації між обласним та іншими місцевими бюджетами Вінницької області. Саме щодо пропорцій розподілу стабілізаційної дотації і виникли основні дискусії між членами комісії.

Депутати одноголосно підтримали зміни до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Члени комісії розглянули питання щодо погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів (деревної зелені) на 2016-2020 роки.

Депутатами одноголосно було підтримане звернення Геннадія Мазура до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за місцем реєстрації фізичної особи – платника податку з внесеними на комісії доповненнями Миколи Копачевського.

З протоколом та висновками 31-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 3 листопада 2016 року, 16:51 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація