Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стан доріг у Крижопільському районі перевіряли на вимогу депутата обласної Ради Юрія Семенюка Роздрукувати

10 серпня у Крижопільському районі відбулась  зустріч голови  райдержадміністрації Валентина Панчука, депутатів обласної Ради  Юрія Семенюка та Володимира Василишина з начальником Служби автомобільних доріг у Вінницькій області  Ігорем Корольчуком і його помічниками. Також були присутні заступник голови райдержадміністрації Валентина Круць, заступник голови районної ради Іван Русін та депутат  районної ради Володимир Кубаль. 

- Під час звіту голови облдержадміністрації Валерія Коровія  30 червня на 21 сесії обласної Ради на моє звернення  щодо стану доріг в області та, зокрема,  в Крижопільському районі, він визнав, що дороги на Крижопільщині в занедбаному стані, - говорить Юрій Васильович. - З цього приводу пообіцяв направити  в район компетентну комісію на чолі з Ігорем Корольчуком.  

Нещодавно Юрій Семенюк отримав відповідь заступника голови  облдержадміністрації Василя Броварника, що при формуванні проектів планів поточного середнього ремонту на 2017 рік включно ремонт автомобільної дороги Т-02-02 «Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань» в межах Крижопільського району, протяжністю 6 км,  орієнтовна вартість  склала 18 000,0 тис. грн.

Було визначено, що на автомобільній дорозі Т-02-02 «Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань» в районі відрізку дороги Вільшанка - Крижопіль, особливо в районі Андріяшівського повороту та сміттєзвалища, на відновлення дороги потрібні великі капіталовкладення,  необхідно «зрізати» існуючу дорогу та зробити нову.

- Я запропонував спочатку належним чином розчистити кювет від чагарників та порослих дерев, зробити через нього об’їзд транспортних засобів, зробити на вищевказаних проблемних ділянках дороги  фактично нову дорогу, а в подальшому встановити обмежувальний знак, де в спекотну погоду спрямовувати проїзд багатотоннажних автомобілів через об’їзну дорогу,  зберігаючи асфальтне дорожнє полотно від руйнування, - каже депутат обласної Ради Юрій Семенюк. - Неналежний  стан дорожнього покриття має і автомобільна дорога Крижопіль - Вапнярка, яку також потрібно терміново ремонтувати.

На зустрічі йшлося і про можливості співфінансування ремонту доріг з районного бюджету.

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 14:56
Оновлено: 11 серпня 2017 року, 14:59
Переглядів: 549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація