Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стан екологічної безпеки в місті Ладижин поліпшується Роздрукувати

Як вже повідомлялось раніше, 23 липня у приміщенні Ладижинської міської Ради під головуванням заступника голови обласної Ради Наталії Солейко відбулось виїзне засідання круглого столу на тему: «Стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій», в ході проведення якого було висловлено занепокоєння впливом шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля та здоров’я людей.

У виступах зазначалось, що сновними елементами пилогазоочисного обладнання електричної станції є електрофільтри, половина з яких не модернізувалась з початку експлуатації через високу вартість (понад 140 млн. грн. за один електрофільтр). Основне обладнання внаслідок тривалої експлуатації також має велику ступінь зносу і потребує реконструкції, вартість якої – понад 1 млрд. грн. для одного енергоблоку. Таким чином, для зменшення шкідливих викидів в атмосферу необхідний капітальний ремонт та заміна обладнання, вартість якого дуже висока.

Незважаючи на складну ситуацію, ДТЕК знайшла кошти, щоб провести реконструкцію енергоблоку на Ладижинській тепловій електростанції. Ремонтні роботи на першому енергоблоці станції завершили, витративши на них 12,74 млн. гривень, Причому, завдяки злагодженій роботі електроцеху станції та підрядників вдалось завершити ремонтні роботи на 20 днів раніше від встановленого 90-денного терміну. Оновлений генератор введено в дію 16 липня. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Є сподівання, що це лише перший крок на шляху поліпшення екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій, який був ініційований учасниками круглого столу.

Повернутись Створено: 5 серпня 2015 року, 18:58 Переглядів: 1070

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація