Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Станіслав Городинський братиме участь у виборах директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Роздрукувати

На засіданні  комісії з організації проведення конкурсу на заміщення посади директора Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Леонтовича, голова обласної Ради Анатолій Олійник  оголосив, що 20 травня закінчився прийом документів  на вищезазначену посаду.

Документи подав один претендент – Станіслав Городинський, який зараз є начальником управління культури і мистецтв  облдержадміністрації, а впродовж 11 років, з 2004-го, очолював Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича.

Члени комісії проголосували за участь представника засновника у виборчому процесі: ним став заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський.

Заступник голови організаційного комітету Анатолій Карпенко повідомив, що заклад, у якому навчається понад 350 студентів,  повністю готовий до проведення виборів директора. Тому враховуючи особливості навчального процесу члени комісії призначили дату виборів на 30 травня.

Повернутись Створено: 21 травня 2019 року, 11:16 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація