Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Станіслав Городинський очолюватиме коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича Роздрукувати

1 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив контракт директору Вінницькому коледжу культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича Станіславу Городинському. Рішення №838 «Про керівника Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича» було прийнято 26 червня на 38 черговій  сесії обласної Ради. Згідно з прийнятим рішенням увільнено Аллу Москаленко від виконання обов’язків директора коледжу. Контракт із директором коледжу укладено терміном на п’ять років.

–  Алло Володимирівно, ми вдячні Вам за роботу, що була зроблена протягом часу, за збережені традиції та потужну роботу, – сказав Анатолій Дмитрович.

Також Анатолій Олійник зазначив, що призначення керівників відбувається демократичним шляхом.

– Проведення конкурсу відбувається в рамках відповідних норм закону, – каже Анатолій Дмитрович. – Зичу Вам, Станіславе Станіславовичу, плідної праці, творчого натхнення на благо нашого коледжу.

Із призначенням на посаду Станіслава Городинського також привітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та заступник директора управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян.

– В першу чергу хочу подякувати колективу, адже я розумію, що маю виправдати всі ваші надії та сподівання. Хочу, щоб ви відчували спокій та впевненість у колективі, – сказав під час виступу Станіслав Городинський. – Попереду  нас чекають великі справи,  дуже багато роботи і думаю, що всі питання зможемо вирішити. 

Нагадаємо, що протягом чотирьох років посада директора комунального вищого навчального закладу «Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича» була вакантною. У квітні 2015-го його директор Станіслав Городинський очолив управління культури і мистецтв облдержадміністрації. За цей час кілька разів обласна Рада оголошувала конкурс на заміщення посади, однак, ніхто не виявляв бажання стати керівником коледжу.

20 травня закінчився прийом документів  на вищезазначену посаду. Документи подав один претендент – Станіслав Городинський, який впродовж 11 років, з 2004-го, очолював цей заклад.

У травні цього року студенти та педагогічний колектив шляхом таємного голосування підтримали більшістю голосів кандидатуру Станіслава Городинського на посаду директора комунального вищого навчального закладу, який носить ім'я автора всесвітньо відомого «Щедрика».

Повернутись Створено: 1 липня 2019 року, 15:53 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація