Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Станіслав Городинський очолюватиме коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича Роздрукувати

1 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив контракт директору Вінницькому коледжу культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича Станіславу Городинському. Рішення №838 «Про керівника Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича» було прийнято 26 червня на 38 черговій  сесії обласної Ради. Згідно з прийнятим рішенням увільнено Аллу Москаленко від виконання обов’язків директора коледжу. Контракт із директором коледжу укладено терміном на п’ять років.

–  Алло Володимирівно, ми вдячні Вам за роботу, що була зроблена протягом часу, за збережені традиції та потужну роботу, – сказав Анатолій Дмитрович.

Також Анатолій Олійник зазначив, що призначення керівників відбувається демократичним шляхом.

– Проведення конкурсу відбувається в рамках відповідних норм закону, – каже Анатолій Дмитрович. – Зичу Вам, Станіславе Станіславовичу, плідної праці, творчого натхнення на благо нашого коледжу.

Із призначенням на посаду Станіслава Городинського також привітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та заступник директора управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян.

– В першу чергу хочу подякувати колективу, адже я розумію, що маю виправдати всі ваші надії та сподівання. Хочу, щоб ви відчували спокій та впевненість у колективі, – сказав під час виступу Станіслав Городинський. – Попереду  нас чекають великі справи,  дуже багато роботи і думаю, що всі питання зможемо вирішити. 

Нагадаємо, що протягом чотирьох років посада директора комунального вищого навчального закладу «Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича» була вакантною. У квітні 2015-го його директор Станіслав Городинський очолив управління культури і мистецтв облдержадміністрації. За цей час кілька разів обласна Рада оголошувала конкурс на заміщення посади, однак, ніхто не виявляв бажання стати керівником коледжу.

20 травня закінчився прийом документів  на вищезазначену посаду. Документи подав один претендент – Станіслав Городинський, який впродовж 11 років, з 2004-го, очолював цей заклад.

У травні цього року студенти та педагогічний колектив шляхом таємного голосування підтримали більшістю голосів кандидатуру Станіслава Городинського на посаду директора комунального вищого навчального закладу, який носить ім'я автора всесвітньо відомого «Щедрика».

Повернутись Створено: 1 липня 2019 року, 15:53 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація