24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Старости об’єднаних територіальних громад Вінниччини переймали досвід колег Роздрукувати

25 січня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області продовжив роботу форум «Засідання клубу голів ОТГ. Планування діяльності на 2018 рік», ініційований Асоціацією органів місцевого самоврядування Вінницької області та Вінницьким Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна, директор Вінницького ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко, керівництво Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області, а також старости об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

За словами організаторів, мета зустрічі – проаналізувати, як почувають себе об'єднані громади на старті і як рухатися до успіху далі.

– Є таке японське прислів’я «якщо не знаєш, що робити, роби крок вперед». Дійсно, потрібно робити крок вперед, адже суспільство має розвиватися, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, звертаючись до учасників зібрання. – Ми часто буваємо за кордоном і бачимо, який там рівень життя і як працює інститут старост в самих найменших селах. Сьогодні в нашому суспільстві низька довіра людей до влади, тому дуже хочеться, щоб ви працювали на людське благо, розвивали свої громади, брали участь в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, а ми будемо всебічно цьому сприяти.

Вітаючи присутніх, народний депутат України Сергій Кудлаєнко наголосив, що процеси децентралізації у 2018 році будуть продовжені, профільним Комітетом Верховної Ради України готується низка законопроектів, які посилять можливості місцевого самоврядування у напрямі регіонального розвитку та демократії.

Під час зустрічі керівники Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування прозвітували про свою діяльність протягом 2017 року, зокрема, з питань підтримки роботи місцевих громад у забезпеченні місцевого й регіонального розвитку, обміну досвідом, напрацювання спільних завдань та інших.

В ході зібрання учасники висловили свої пропозиції і зауваження щодо плану Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України з впровадження децентралізації в регіоні у рамках проекту «Пульс». Також обговорили кроки реформи децентралізації на Вінниччині, питання щодо міжмуніципального співробітництва, застосування практичних аспектів, підготовки проектів та договорів.

Старости Барської, Іллінецької, Томашпільської та Якушинецької ОТГ поділилися досвідом роботи з благоустрою старостинського округу, забезпечення питною водою громади, використання альтернативних технологій опалення в сільській місцевості, залучення місцевого інвестора для вирішення потреб громади.

Повернутись Створено: 25 січня 2018 року, 14:26 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація