Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Старости об’єднаних територіальних громад Вінниччини переймали досвід колег Роздрукувати

25 січня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області продовжив роботу форум «Засідання клубу голів ОТГ. Планування діяльності на 2018 рік», ініційований Асоціацією органів місцевого самоврядування Вінницької області та Вінницьким Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіонального розвитку та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна, директор Вінницького ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко, керівництво Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області, а також старости об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

За словами організаторів, мета зустрічі – проаналізувати, як почувають себе об'єднані громади на старті і як рухатися до успіху далі.

– Є таке японське прислів’я «якщо не знаєш, що робити, роби крок вперед». Дійсно, потрібно робити крок вперед, адже суспільство має розвиватися, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, звертаючись до учасників зібрання. – Ми часто буваємо за кордоном і бачимо, який там рівень життя і як працює інститут старост в самих найменших селах. Сьогодні в нашому суспільстві низька довіра людей до влади, тому дуже хочеться, щоб ви працювали на людське благо, розвивали свої громади, брали участь в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, а ми будемо всебічно цьому сприяти.

Вітаючи присутніх, народний депутат України Сергій Кудлаєнко наголосив, що процеси децентралізації у 2018 році будуть продовжені, профільним Комітетом Верховної Ради України готується низка законопроектів, які посилять можливості місцевого самоврядування у напрямі регіонального розвитку та демократії.

Під час зустрічі керівники Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування прозвітували про свою діяльність протягом 2017 року, зокрема, з питань підтримки роботи місцевих громад у забезпеченні місцевого й регіонального розвитку, обміну досвідом, напрацювання спільних завдань та інших.

В ході зібрання учасники висловили свої пропозиції і зауваження щодо плану Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України з впровадження децентралізації в регіоні у рамках проекту «Пульс». Також обговорили кроки реформи децентралізації на Вінниччині, питання щодо міжмуніципального співробітництва, застосування практичних аспектів, підготовки проектів та договорів.

Старости Барської, Іллінецької, Томашпільської та Якушинецької ОТГ поділилися досвідом роботи з благоустрою старостинського округу, забезпечення питною водою громади, використання альтернативних технологій опалення в сільській місцевості, залучення місцевого інвестора для вирішення потреб громади.

Повернутись Створено: 25 січня 2018 року, 14:26 Переглядів: 670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація