Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стартувала обласна акція до Дня захисту дітей «Подорож у дитячий світ» Роздрукувати

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня  стартувала обласна акція «Подорож у дитячий світ», яка триватиме до 3 червня. Організаторами заходу виступили  Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та «Подільський зоопарк» ВОКСЛП «Віноблагроліс».

Протягом трьох днів участь у акції візьмуть 1200 дітей з сімей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Зі святом дітей приїхали привітати голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин.   

– Приємно бачити, що наш Подільський зоопарк набуває нових рис та краси, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – Хотілося б в День захисту дітей та в перший день літа побажати вам, дорогі діти, отримати багато позитивних емоцій та вражень, щоб їх вистачило на всі канікули. Все, що залежить від депутатів обласної Ради, ми будемо робити, аби ви могли в комфорті навчатися і відпочивати.

З вітальним словам виступили перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.

Протягом трьох  днів дітей розважатимуть аніматори, буде проведена оглядова екскурсія зоопарком, а також отримають подарунки від обласної Ради та облдержадміністрації.

Подільський зоопарк заснований у 2006 році. Там живуть верблюди, гімалайські та бурі ведмеді, зубри, бізони, граціозні олені,  козулі та лами, різні види  мавпочок, сулікати та дикобрази. Цікаво спостерігати за життям вовків, лисиць, диких кабанів. Велике розмаїття тут і пернатих. Серед них - павичі, страуси, чаплі, степові орли, екзотичні папужки.

Для 52 видів тварин, а всього тут утримують до 250  тварин і птахів,  готують індивідуальний збалансований раціон, в зимовий період його збагачують вітамінами та мінералами.

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 12:49 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація