Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стартував футбольний матч за «Кубок героїв спецназу» Роздрукувати

Сьогодні, 26 липня, на Центральному міському стадіоні Вінниці розпочався матч Кубка героїв спецназу. Військові футболісти змагатимуться за «Кубок героїв спецназу», який започаткований у 2014 році Громадською Спілкою «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». Аби привітати учасників футбольного матчу завітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова спілки «Всеукрaїнське об’єднaння учaсників бойових дій тa волонтерів AТО» Анатолій Слівінський, голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський та представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

В змаганнях беруть участь чотири футбольних команди: 3-й окремий полк спеціального призначення, 8-й окремий полк спеціального призначення 142 навчально-тренувальний центр, 73-й морський центр спеціальних призначень.

– Вже четвертий рік поспіль ми проводимо «Кубок героїв спецназу», хоча тепер це війська сил спеціальних операцій, які були створені 2 роки тому, – розповів Анатолій Слівінський. – Раніше ми приурочували цей турнір до 2 серпня, до Дня Десантника, а зараз до 29 липня – свята командування сил спеціальних операцій. Традиційно, до нас приїхали змагатись всі полки та навчальні центри спеціальних операцій Міністерства оборони України. Зокрема, 3-й полк спецназа Кіровограда, 8-й полк з Хмельницького, 173-й з Очакова - Морські котики, 142-й центр з Бердичева. В свою чергу, Вінницю представляють наші ветерани спецназу. Вони змагаються на Кубок героїв. Три роки поспіль вигравала одна й та сама команда, тому кубок залишився в них. В цьому році гравці змагатимуться за новий кубок і сподіваємось, що кожного року буде вигравати нова команда.

Головною подією турніру має бути товaриськa зустріч збірної ССО ЗСУ з Нaціонaльною збірною ветерaнів Укрaїни по футболу, яка відбудеться за 27 липня, також завтра буде фінальний футбольний матч і визначення переможців.

Повернутись Створено: 26 липня 2018 року, 16:11 Переглядів: 618

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація