Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стартував IV Міжнародний інвестиційний Форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

Сьогодні, 2 вересня, в приміщенні галереї «ІнтерШик» розпочав свою роботу 4-й Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Його учасників привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У зібранні взяли участь депутати обласної Ради, представники бізнесового середовища регіону, іноземні делегації із Казахстану, Румунії, Молдови, Швеції, Польщі, Грузії та Норвегії.

– Вінниччина - найпотужніший регіон в соціально-економічному плані, з багатим потенціалом. Місто Вінниця – найкомфортніше місто для проживання і розвитку бізнесу, – підкреслив очільник найвищого самоврядного органу Вінниччини Анатолій Олійник, вітаючи присутніх від імені депутатського корпусу з початком роботи. – Вінницька обласна Рада, незважаючи на те, що у своєму складі має представників восьми політичних партій, ефективно працює в оновленні тих програм, які потрібно було продовжити для впровадження Стратегії Вінницької області, реалізація якої розрахована до 2020 року. На сьогоднішній день депутатський корпус в межах своїх повноважень також проводить активну діяльність щодо залучення інвестицій в наш регіон. Надіємось, що процес децентралізації, який розпочався у нашій країні й набирає все більших обертів, надасть нам додаткових повноважень для того, щоб потужно й безповоротно рухатися вперед в усіх напрямах щодо розвитку нашого регіону.

Звертаючись до учасників Форуму, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій поінформував про найбільші інвестиційні проекти, що реалізуються на території краю.

Відтак, для присутніх було презентовано відеоролик щодо інвестиційного потенціалу Вінниччини та найбільш успішних інвестиційних проектів на її території. Зокрема, серед яких: ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», компанія «UBC Group», ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», ТОВ «БарлінекІнвест», ТОВ «Валром Україна», ТОВ «Бастіон 2009».

Після пленарного засідання учасники Форуму продовжили роботу у форматі дискусійних панелей за такими напрямами: залучення інвестицій та розвиток промислового сектору Вінницької області; енергоефективність та альтернативні види енергії; залучення інвестицій та розвиток агарного сектору Вінницької області; розвиток туристичної галузі Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 2 вересня 2016 року, 17:11 Переглядів: 1621

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація