Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стартував IV Міжнародний інвестиційний Форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

Сьогодні, 2 вересня, в приміщенні галереї «ІнтерШик» розпочав свою роботу 4-й Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України». Його учасників привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У зібранні взяли участь депутати обласної Ради, представники бізнесового середовища регіону, іноземні делегації із Казахстану, Румунії, Молдови, Швеції, Польщі, Грузії та Норвегії.

– Вінниччина - найпотужніший регіон в соціально-економічному плані, з багатим потенціалом. Місто Вінниця – найкомфортніше місто для проживання і розвитку бізнесу, – підкреслив очільник найвищого самоврядного органу Вінниччини Анатолій Олійник, вітаючи присутніх від імені депутатського корпусу з початком роботи. – Вінницька обласна Рада, незважаючи на те, що у своєму складі має представників восьми політичних партій, ефективно працює в оновленні тих програм, які потрібно було продовжити для впровадження Стратегії Вінницької області, реалізація якої розрахована до 2020 року. На сьогоднішній день депутатський корпус в межах своїх повноважень також проводить активну діяльність щодо залучення інвестицій в наш регіон. Надіємось, що процес децентралізації, який розпочався у нашій країні й набирає все більших обертів, надасть нам додаткових повноважень для того, щоб потужно й безповоротно рухатися вперед в усіх напрямах щодо розвитку нашого регіону.

Звертаючись до учасників Форуму, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій поінформував про найбільші інвестиційні проекти, що реалізуються на території краю.

Відтак, для присутніх було презентовано відеоролик щодо інвестиційного потенціалу Вінниччини та найбільш успішних інвестиційних проектів на її території. Зокрема, серед яких: ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», компанія «UBC Group», ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», ТОВ «БарлінекІнвест», ТОВ «Валром Україна», ТОВ «Бастіон 2009».

Після пленарного засідання учасники Форуму продовжили роботу у форматі дискусійних панелей за такими напрямами: залучення інвестицій та розвиток промислового сектору Вінницької області; енергоефективність та альтернативні види енергії; залучення інвестицій та розвиток агарного сектору Вінницької області; розвиток туристичної галузі Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 2 вересня 2016 року, 17:11 Переглядів: 1553

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація