Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стартував восьмий сезон роботи фонтану «Roshen» Роздрукувати

Цьогоріч найбільший  у Європі фонтан «Roshen»  розпочав сезон роботи у 2018 році під гаслом «Єднаймося заради перемоги!». В урочистій програмі відкриття фонтану «Віримо в Україну» взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, дружина Президента України Марина Порошенко, народні депутати України Олексій Порошенко та Олександр Домбровський, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський Також учасниками цьогорічного відкриття сезону були військові, які захищали Україну від російської агресії на Донбасі.

Виступаючи перед присутніми голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що кожного дня ми зміцнюємо нашу віру і впевненість в тому, що здатні діяти і змінюватися, розвиватися і будувати, бути успішними і сильними духом.

­­- Ми віримо в єдність України і в нашу здатність побудувати щасливу і процвітаючу країну, в те, що зможемо зробити Україну однією з найбільш успішних країн світу, де проживають щасливі люди та народжуються ідеї, варті визнання, - сказав Анатолій Дмитрович. - Ми знаємо, що жити можна краще, та хочемо збудувати Україну, про яку усі ми мріємо. Ми віримо в ті перетворення, які відбуваються в Україні. Адже Україна важлива для майбутнього всієї Європи. Сьогодення України – це не лише війна за суверенність, за рідну землю, а й щоденне протистояння за правду і справедливість.

За словами дружини Президента України, голови Фонду Порошенка єдність та віра допомогли українському народу вистояти і не зламатися у часи важких випробувань.

- Віра нас єднає, а єдинство – множить сили, які ми маємо направляти на добрі справи в ім’я людей та України, адже наша спільна мета – єдина, сильна та успішна держава, - сказала під час виступу Марина Порошенка.

В ході урочистого відкриття виступив також народний депутат України Олексій Порошенко, який зазначив, що крок за кроком ми рухаємося у напрямі своєї мрії – побудови європейської держави.

- Ніхто і ніщо не зупинить нас на цьому шляху, адже наша єдність та солідарність – запорука наших перемог, – сказав Олексій Порошенко.

У ході урочистої церемонії присутнім продемонстрували низку відеорядків про українців, які власним прикладом показують позитивні зміни в Україні, а це ветерани АТО, які повернулися з фронту, започаткували власну справу і вона стала успішною; молоді науковці, досягнення яких визнанні світом; переможці міжнародних фестивалів, які прославляють Україну у світі; діячі кіноіндустрії, які продемонстрували прорив українського кіно за кількістю та якістю фільмів, популярних серед великої аудиторії глядачів; українські спортсмени – переможці Олімпіади і паралімпійці, які продемонстрували нескореність духу і силу волі.

Цього року в рамках урочистого відкриття восьмого сезону роботи фонтану «Roshen»  вінничан розважали своїми хітами українська рок-гурпа «БезОбмежень», поп-рок гурт «Антитіла» та український музичний гурт «TheHardkiss».

Кульмінацією вечора став запуск світло-музичного фонтану  «Roshen»  з українською програмою «Хвилі рідної душі».

Повернутись Створено: 22 квітня 2018 року, 01:06 Переглядів: 492

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація