Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

С.Татусяк бере участь у заходах щодо євроінтеграції України та реформи самоврядування Роздрукувати

11 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк перебуває у Києві, з метою участі у публічних заходах, що стосуються євроінтеграції України та реформи місцевого самоврядування.

Зокрема, голова візьме участь у пленарному засіданні «Національного Конвенту України щодо ЄС». Його організує Національний інститут стратегічних досліджень спільно з Дослідницьким центром Словацької асоціації зовнішньої політики, Українським незалежним центром політичних досліджень за підтримки Словацького агентства міжнародного розвитку (Slovak Aid). Тема засідання – «На шляху до Угоди про політичну асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС: 5 вимірів співробітництва».

Також С.Татусяк як віце-президент Української асоціації районних та обласних рад візьме участь у засіданні круглого столу з питань реформи місцевого самоврядування в Україні. Його організовано в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Мета заходу – презентація керівництвом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи третього звіту щодо стану місцевої та регіональної демократії в Україні та рекомендацій РЄ стосовно Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні та перегляду відповідних положень Конституції України.

Повернутись Створено: 11 листопада 2013 року, 10:29 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація