Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

С.Татусяк: «Оцінка урядом модернізації освітніх закладів на Вінниччині – це оцінка роботи всіх місцевих органів влади» Роздрукувати

На засіданні Кабінету Міністрів України, яке відбулося 2 жовтня, хвалили Вінницьку область. Як повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк, що був приступнім на заході, Прем’єр-міністр Микола Азаров дав високу оцінку роботі регіональних та місцевих органів влади в питанні модернізації освітніх закладів області.

Такий висновок Глава уряду зробив після зустрічі з головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном. Він, зокрема, доповів, що поточного року відремонтовано 700 шкіл, 500 дитячих садків. Поновлено роботу 17 дошкільних установ, створено 35 навчально-виховних комплексів «школа-сад».

Також у Вінницькій області повністю виконано завдання з обладнання теплих туалетів у приміщеннях шкіл.

– Жодного туалету на вулиці не залишилось. Це не дрібничка. Це питання і здоров’я учнів, і гігієни, і загальної культури навіть у найвіддаленіших сільських школах. Сімдесят років радянська влада і двадцять років незалежна Україна не могли це питання вирішити. А виявляється, вирішити його можна. У нас залишились буквально одиниці шкіл, де вбиральні ще на вулиці. Отже, потрібні останні зусилля, щоб завершити цю роботу, як змогли це зробити у Вінницькій області, – прокоментував ситуацію на Вінниччині Микола Азаров.

Сергій Татусяк наголошує, що усі ці досягнення – це копітка щоденна робота регіональних та місцевих органів влади.

– Це була спільна робота, націлена на результат. І висока оцінка урядом модернізації освітніх закладів на Вінниччині – це оцінка роботи всіх місцевих органів влади, – резюмував голова обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2013 року, 16:50 Переглядів: 1613

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація