Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

С.Татусяк посприяв команді Enactus з «політеху» стати світовими переможцями Роздрукувати

У Вінницькому національному технічному університеті функціонує студентська організація Enactus. Вона існує у всесвітній мережі Enactus, яку десятки років тому створили представники вищих бізнес-кіл для молодих і завзятих.

Підприємливі студенти розробляють та впроваджують в життя численні проекти, що включають три основні фактори: економічний (створення бізнес-систем, робочих місць; підвищення прибутків), соціальний(вирішення соціальних проблем), екологічний (покращення стану довкілля).

Ці студенти об’єднані у команди в межах своїх ВНЗ, як-от команда «політеху» і працюють під керівництвом наставника-викладача. В кінці академічного року відбуваються національні змагання, де команди представляють свої проекти перед суддями – представниками вищих кіл бізнесу.

Цього року переможцем національних змагань Enactus була визнана команда Вінницького національного технічного університету. Команда представляла проекти із розвитку тепличного бізнесу серед селян, використання відходів для побудови теплиць (старих скляних вікон), покращення умов відпочинку для селян Вінницького району, збільшення обізнаності селян Вінницького району з екологічно-дружнім веденням сільського господарства, боротьби з нещасними випадками на дорогах, через збільшення обізнаності школярів з правилами  поводження на проїжджій частині.  

Після перемоги на всеукраїнському рівні, вінничани були запрошені представляти свою країну на міжнародних змаганнях у м.Канкун Мексики. Перед командою постала проблема фінансування подорожі, яка була для них занадто дорогою. На допомогу прийшов народний депутат України, меценат Володимир Продивус, а також значне сприяння студентській команді надав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

У запеклій боротьбі в Канкуні брали участь команди-чемпіони з 40 країн світу. Українська команда перше за всю історію Enactus здобула перемогу в лізі і вийшла у півфінал (залишивши позаду Сполучені Штати Америки, Канаду і Мексику).

Додому вінницькі студенти Enactus повернулись не просто з почуттям виконаного обов’язку, а й з горою можливостей. Адже кубок Enactus – це не тільки змагання, а ще й плідне спілкування з представниками вищих бізнес-кіл світу, обмін досвідом з іншими командами. Вдома команда вже почала плідно розробляти нові проекти і готуватись до змагань Enactus-2014, де має намір вчетверте поспіль стати національним чемпіоном.

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 16:13 Переглядів: 727

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація