6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

С.Татусяк висловив Я.Томбінському ідею зі створення інтернаціонального центру Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що міжрегіональна співпраця Вінницької області з іншими областями України та регіонами Польщі може вилитися у новий цікавий формат. А саме: створення міжрегіонального інтернаціонального центру за участі регіонів, які працюють в рамках офіційних угод. З українського боку це – Вінницька і Дніпропетровська, Донецька області, з якими Вінниччина має угоди про співпрацю, а з польського боку це – Мазовецьке, Лодзинське та Сьвєнтокшиське воєводства, які також є партнерами Вінниччини.

Цю ідею Сергій Татусяк озвучив під час офіційної зустрічі з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським, котра відбулася 25 вересня у Вінниці. На зустрічі також були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан і Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Голова облради вважає, що такий формат спільної роботи посилить можливості українських регіонів щодо участі у грантових програмах ЄС та міжнародних фондів.

С.Татусяк поінформував Посла ЄС, що вінницькі територіальні громади мають близько 300 контактів з європейськими партнерами, причому майже сотня з них з’явилися за останні півтора року, відколи функціонує Єврорегіон «Дністер».

– Наші угоди не для «галочки» – по них відбувається змістовна робота. Ми йдемо до мети через свідомість людей, використовуючи допомогу Євросоюзу, в тому числі у вигляді малих грантів. До речі, дуже важливо, що з 2014 року ЄС «опустить» ці гранти на місцевий рівень, – зауважив С.Татусяк.

Він повідомив, що цьогоріч Вінниччина написала 9 проектів в рамках програми ЄС з підтримки регіонального розвитку (фонд – 30 млрд. євро), наразі 3 проекти пройшли перший етап конкурсу.

Ян Томбінський зауважив, що Євросоюз вітає такі широкі контакти в Європі, але наголосив, що українцям важливо працювати із Росією, Білоруссю, іншими близькими і далекими країнами.

– Для ЄС дружні відносини з ними – це фактор стабільності, – резюмував Посол.

Він вкотре повторив, що бажає Україні підписати угоду про Асоціацію на Вільнюському саміті, але підкреслив, що результат залежить від України – її політиків та громадян.

Щодо Вінниччини, то Голова Представництва нагадав, що Європейський Союз на сьогодні реалізує в регіоні чимало власних проектів. З-поміж інших Ян Томбінський виокремив: розвиток альтернативної енергетики та енергозбереження; електронне врядування; інтегроване управління громадами; інтеграція батьків в суспільство після народження дітей.

Загалом Посол Євросоюзу залишився задоволеним візитом на Вінниччину, вказавши, що це завдяки змістовній насиченій програмі.

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2013 року, 17:40 Переглядів: 706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація