Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Степан Нешик: «Реформа місцевого самоврядування – єдиний вихід із ситуації, яка склалася в системі влади» Роздрукувати

19 квітня відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування: проблеми та перспективи». Участь у заході взяли депутати обласної Ради, голови окремих районних рад, сільські та міські голови, представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Студентського парламенту Вінниччини. Модератором виступив заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Він зазначив, що даний круглий стіл відбувається в системі тих заходів, які ініційовані та здійснюються обласною Радою з метою роз’яснювання громадськості суті реформи місцевого самоврядування.

– Треба відати належне, що і на державному рівні активізували цю роботу. Зокрема, розпочато роботу над Концепцією реформи місцевого самоврядування та відповідним указом Президента. Як зазначила радник Президента України Марина Ставнійчук, перший етап роботи над Концепцією має завершитися до 2015 року і полягатиме він в основному у широкій роз’яснювальній роботі. Таку ж мету ми переслідуємо, проводячи сьогоднішній круглий стіл, – зазначив Степан Нешик.

Виступи учасників засідання головно стосувалися проблематики органів самоврядування у реаліях сьогодення та пропозицій щодо змін до законів, які регламентують діяльність самоврядної гілки влади та її повноваження.

Свої позиції висловили: голова Томашпільської районної ради Анатолій Олійник, Гніванський міський голова Володимир Кулешов, Черепашинецький сільський голова Калинівського району Наталія Черниш, Стрижавський селищний голова Вінницького району

Василь Яковенко, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, член Громадської ради Ігор Марчук, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Валерій Рубан, голова Координаційно-консультативної ради при голові обласної Ради Ігор Бойко, голова Студентського парламенту Вінниччини Дмитро Слободянюк.

Головною думкою у промовах даних спікерів було те, що паралельно зі змінами до основних законів, які регулюють органи влади, мають відбутися зміни до земельного, податкового та бюджетного кодексів на користь регіональних та місцевих органів влади і територіальних громад. 

Підбиваючи підсумки круглого столу, Степан Нешик звернувся до колег з проханням поінформувати про реформу регіональної влади і конкретно про Концепцію реформи місцевого самоврядування у кожній громаді, кожному трудовому колективі.

– Ми маємо донести до людей зміст і мету цієї реформи. Ми маємо пояснити їм, що це – єдиний вихід із ситуації, яка склалася в системі влади, – резюмував заступник голови облради.

 

Повернутись Створено: 19 квітня 2013 року, 17:34 Переглядів: 1750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація