6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Степан Нешик: «Реформа місцевого самоврядування – єдиний вихід із ситуації, яка склалася в системі влади» Роздрукувати

19 квітня відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування: проблеми та перспективи». Участь у заході взяли депутати обласної Ради, голови окремих районних рад, сільські та міські голови, представники Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Студентського парламенту Вінниччини. Модератором виступив заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Він зазначив, що даний круглий стіл відбувається в системі тих заходів, які ініційовані та здійснюються обласною Радою з метою роз’яснювання громадськості суті реформи місцевого самоврядування.

– Треба відати належне, що і на державному рівні активізували цю роботу. Зокрема, розпочато роботу над Концепцією реформи місцевого самоврядування та відповідним указом Президента. Як зазначила радник Президента України Марина Ставнійчук, перший етап роботи над Концепцією має завершитися до 2015 року і полягатиме він в основному у широкій роз’яснювальній роботі. Таку ж мету ми переслідуємо, проводячи сьогоднішній круглий стіл, – зазначив Степан Нешик.

Виступи учасників засідання головно стосувалися проблематики органів самоврядування у реаліях сьогодення та пропозицій щодо змін до законів, які регламентують діяльність самоврядної гілки влади та її повноваження.

Свої позиції висловили: голова Томашпільської районної ради Анатолій Олійник, Гніванський міський голова Володимир Кулешов, Черепашинецький сільський голова Калинівського району Наталія Черниш, Стрижавський селищний голова Вінницького району

Василь Яковенко, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, член Громадської ради Ігор Марчук, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Валерій Рубан, голова Координаційно-консультативної ради при голові обласної Ради Ігор Бойко, голова Студентського парламенту Вінниччини Дмитро Слободянюк.

Головною думкою у промовах даних спікерів було те, що паралельно зі змінами до основних законів, які регулюють органи влади, мають відбутися зміни до земельного, податкового та бюджетного кодексів на користь регіональних та місцевих органів влади і територіальних громад. 

Підбиваючи підсумки круглого столу, Степан Нешик звернувся до колег з проханням поінформувати про реформу регіональної влади і конкретно про Концепцію реформи місцевого самоврядування у кожній громаді, кожному трудовому колективі.

– Ми маємо донести до людей зміст і мету цієї реформи. Ми маємо пояснити їм, що це – єдиний вихід із ситуації, яка склалася в системі влади, – резюмував заступник голови облради.

 

Повернутись Створено: 19 квітня 2013 року, 17:34 Переглядів: 1885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація