Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стихія завдала шкоди жителям Вінницького району Роздрукувати

27 та 28 лютого депутат обласної Ради Сергій Кривешко провів вчергове особистий прийом громадян у селах Вінницькі Хутори та Писарівка Вінницького району. Всього до депутата за два дні звернулися близько 50 осіб з різними проблемами.

Жителі сіл Писарівки та Іванівки звернулися до депутата зі скаргою на кволе відновлення електропостачання районною електромережею через знеструмлення негодою. Також люди просили матеріальної допомоги  на відновлення покрівель, які пошкодило стихією. Сергій Кривешко каже, посприяв у частковому вирішенні аварійно-відновлювальних робіт. Звернення громадян перебувають на опрацюванні, однак, за словами депутата, окремі питання було вирішено негайно.

– Прийшли жителі сіл з різними проблемами, – каже Сергій Кривешко. – Багато також було прохань про матеріальну допомогу. Все, що в межах моїх повноважень як депутата обласної Ради, я пообіцяв опрацювати та надати допомогу.

Нагадаємо, що депутат обласної Ради Сергій Кривешко приймає громадян кожного останнього четверга місяця з 9.00 до 11.00 у приміщенні сільської ради села Вінницькі Хутори. А кожної останньої п’ятниці місяця запрошує жителів сіл Писарівки та Щіток до приміщення сільської ради с. Писарівка.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 лютого 2020 року, 16:52 Переглядів: 281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація