Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стратегію регіонального розвитку Вінницької області обговорили на засіданні Громадської ради Роздрукувати

27 вересня відбулось засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Учасники наради обговорили проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та внесли свої пропозиції щодо вдосконалення окремих її пунктів. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Вінницька область виступає першою в Україні щодо напрацювань Стратегії регіонального розвитку. Наш приклад переймають на рівні держави і впроваджують в усіх регіонах України. Але без громадської експертизи, без широкого обговорення ми не маємо права приймати такий серйозний документ, і ми обов’язково будемо враховувати всі ваші зауваження та пропозиції, – наголосив Юрій Медведєв, виступаючи перед учасниками засідання.

Як повідомив голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, на сьогодні відбувається активне обговорення Стратегії регіонального розвитку Вінницької області в усіх громадських організаціях Вінниччини.

– До нас офіційно звернувся голова обласної Ради Сергій Татусяк, щоб ми розглянули проект Стратегії та внесли свої пропозиції щодо його вдосконалення. Ми бачимо, що влада зацікавлена, аби цей важливий документ не був «мертвим», а працював на розвиток нашої області, – зауважив П.Прудиус.

Остаточний варіант проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року буде розглядатися на черговій сесії обласної Ради 25 жовтня 2013 року.

Повернутись Створено: 27 вересня 2013 року, 16:45 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація