Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стратегію регіонального розвитку Вінницької області обговорили на засіданні Громадської ради Роздрукувати

27 вересня відбулось засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Учасники наради обговорили проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та внесли свої пропозиції щодо вдосконалення окремих її пунктів. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Вінницька область виступає першою в Україні щодо напрацювань Стратегії регіонального розвитку. Наш приклад переймають на рівні держави і впроваджують в усіх регіонах України. Але без громадської експертизи, без широкого обговорення ми не маємо права приймати такий серйозний документ, і ми обов’язково будемо враховувати всі ваші зауваження та пропозиції, – наголосив Юрій Медведєв, виступаючи перед учасниками засідання.

Як повідомив голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, на сьогодні відбувається активне обговорення Стратегії регіонального розвитку Вінницької області в усіх громадських організаціях Вінниччини.

– До нас офіційно звернувся голова обласної Ради Сергій Татусяк, щоб ми розглянули проект Стратегії та внесли свої пропозиції щодо його вдосконалення. Ми бачимо, що влада зацікавлена, аби цей важливий документ не був «мертвим», а працював на розвиток нашої області, – зауважив П.Прудиус.

Остаточний варіант проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року буде розглядатися на черговій сесії обласної Ради 25 жовтня 2013 року.

Повернутись Створено: 27 вересня 2013 року, 16:45 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація