Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стратегію регіонального розвитку Вінницької області обговорили на засіданні Громадської ради Роздрукувати

27 вересня відбулось засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Учасники наради обговорили проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та внесли свої пропозиції щодо вдосконалення окремих її пунктів. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

– Вінницька область виступає першою в Україні щодо напрацювань Стратегії регіонального розвитку. Наш приклад переймають на рівні держави і впроваджують в усіх регіонах України. Але без громадської експертизи, без широкого обговорення ми не маємо права приймати такий серйозний документ, і ми обов’язково будемо враховувати всі ваші зауваження та пропозиції, – наголосив Юрій Медведєв, виступаючи перед учасниками засідання.

Як повідомив голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Пилип Прудиус, на сьогодні відбувається активне обговорення Стратегії регіонального розвитку Вінницької області в усіх громадських організаціях Вінниччини.

– До нас офіційно звернувся голова обласної Ради Сергій Татусяк, щоб ми розглянули проект Стратегії та внесли свої пропозиції щодо його вдосконалення. Ми бачимо, що влада зацікавлена, аби цей важливий документ не був «мертвим», а працював на розвиток нашої області, – зауважив П.Прудиус.

Остаточний варіант проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року буде розглядатися на черговій сесії обласної Ради 25 жовтня 2013 року.

Повернутись Створено: 27 вересня 2013 року, 16:45 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація