Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стратегія -2020 Роздрукувати

Вінничан продовжують навчати стратегічного планування

Виконавча дирекція Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування продовжує проводити навчальні семінари на тему стратегічного планування у сільських територіальних громадах Вінниччини.
Так, 23 січня головний спеціаліст дирекції Микола Годованець та експерт-консультант з організаційного розвитку державних установ, громадських організацій та приватних підприємств за системою «Результат» Ігор Марчук відвідали Селищенську сільську громаду Тиврівського району.

На зустріч із експертами прийшли понад 40 жителів. Їм було повідомлено про діяльність Асоціації та завдання, які вона поставила перед собою, аби допомогти органам місцевого самоврядування ефективно планувати та здійснювати свої функції.
Ігор Марчук зацікавив аудиторію нестандартним підходом до вирішення проблем громади, акцентуючи увагу на тезі «хто добре дослідив проблему, той обов’язково знайде вихід до її розв’язання».
Впродовж трьох годин у форматі вільного спілкування з’ясували, що заважає місцевій громаді реалізувати свою Стратегічну програму територіального розвитку, яка була написана ще торік. Також окреслили проблеми, які турбують нині жителів Селища та Урожайного. Із 17-ти найбільш нагальних до вирішення проблем визначили відсутність земельної ділянки для нового місцевого цвинтаря.
Нагадаємо, 17 січня практичне навчання на тему «Методи активізації та способи залучення громади до вирішення проблем села» відбулося з депутатським активом та жителями Гаївської сільської громади Барського району.

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація