6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Стратегія -2020 Роздрукувати

Вінничан продовжують навчати стратегічного планування

Виконавча дирекція Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування продовжує проводити навчальні семінари на тему стратегічного планування у сільських територіальних громадах Вінниччини.
Так, 23 січня головний спеціаліст дирекції Микола Годованець та експерт-консультант з організаційного розвитку державних установ, громадських організацій та приватних підприємств за системою «Результат» Ігор Марчук відвідали Селищенську сільську громаду Тиврівського району.

На зустріч із експертами прийшли понад 40 жителів. Їм було повідомлено про діяльність Асоціації та завдання, які вона поставила перед собою, аби допомогти органам місцевого самоврядування ефективно планувати та здійснювати свої функції.
Ігор Марчук зацікавив аудиторію нестандартним підходом до вирішення проблем громади, акцентуючи увагу на тезі «хто добре дослідив проблему, той обов’язково знайде вихід до її розв’язання».
Впродовж трьох годин у форматі вільного спілкування з’ясували, що заважає місцевій громаді реалізувати свою Стратегічну програму територіального розвитку, яка була написана ще торік. Також окреслили проблеми, які турбують нині жителів Селища та Урожайного. Із 17-ти найбільш нагальних до вирішення проблем визначили відсутність земельної ділянки для нового місцевого цвинтаря.
Нагадаємо, 17 січня практичне навчання на тему «Методи активізації та способи залучення громади до вирішення проблем села» відбулося з депутатським активом та жителями Гаївської сільської громади Барського району.

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація