Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стратегія -2020 Роздрукувати

Вінничан продовжують навчати стратегічного планування

Виконавча дирекція Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування продовжує проводити навчальні семінари на тему стратегічного планування у сільських територіальних громадах Вінниччини.
Так, 23 січня головний спеціаліст дирекції Микола Годованець та експерт-консультант з організаційного розвитку державних установ, громадських організацій та приватних підприємств за системою «Результат» Ігор Марчук відвідали Селищенську сільську громаду Тиврівського району.

На зустріч із експертами прийшли понад 40 жителів. Їм було повідомлено про діяльність Асоціації та завдання, які вона поставила перед собою, аби допомогти органам місцевого самоврядування ефективно планувати та здійснювати свої функції.
Ігор Марчук зацікавив аудиторію нестандартним підходом до вирішення проблем громади, акцентуючи увагу на тезі «хто добре дослідив проблему, той обов’язково знайде вихід до її розв’язання».
Впродовж трьох годин у форматі вільного спілкування з’ясували, що заважає місцевій громаді реалізувати свою Стратегічну програму територіального розвитку, яка була написана ще торік. Також окреслили проблеми, які турбують нині жителів Селища та Урожайного. Із 17-ти найбільш нагальних до вирішення проблем визначили відсутність земельної ділянки для нового місцевого цвинтаря.
Нагадаємо, 17 січня практичне навчання на тему «Методи активізації та способи залучення громади до вирішення проблем села» відбулося з депутатським активом та жителями Гаївської сільської громади Барського району.

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація