Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стратегія -2020 Роздрукувати

Вінничан продовжують навчати стратегічного планування

Виконавча дирекція Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування продовжує проводити навчальні семінари на тему стратегічного планування у сільських територіальних громадах Вінниччини.
Так, 23 січня головний спеціаліст дирекції Микола Годованець та експерт-консультант з організаційного розвитку державних установ, громадських організацій та приватних підприємств за системою «Результат» Ігор Марчук відвідали Селищенську сільську громаду Тиврівського району.

На зустріч із експертами прийшли понад 40 жителів. Їм було повідомлено про діяльність Асоціації та завдання, які вона поставила перед собою, аби допомогти органам місцевого самоврядування ефективно планувати та здійснювати свої функції.
Ігор Марчук зацікавив аудиторію нестандартним підходом до вирішення проблем громади, акцентуючи увагу на тезі «хто добре дослідив проблему, той обов’язково знайде вихід до її розв’язання».
Впродовж трьох годин у форматі вільного спілкування з’ясували, що заважає місцевій громаді реалізувати свою Стратегічну програму територіального розвитку, яка була написана ще торік. Також окреслили проблеми, які турбують нині жителів Селища та Урожайного. Із 17-ти найбільш нагальних до вирішення проблем визначили відсутність земельної ділянки для нового місцевого цвинтаря.
Нагадаємо, 17 січня практичне навчання на тему «Методи активізації та способи залучення громади до вирішення проблем села» відбулося з депутатським активом та жителями Гаївської сільської громади Барського району.

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1030

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація