21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Стратегія розвитку Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Гранти – це те, що лежить у нас під ногами, а ми лінуємося підняти»

27 січня відбулося розширене засідання виконавчого комітету Агрономічненської сільської ради за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка. У засіданні також взяли участь 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий, депутати обласної та районної рад, представники фінансового та управління економіки облдержадміністрації, керівники окремих громадських організацій області. Темою обговорення стала «Стратегія розвитку територіальної громади с.Агрономічного до 2020 року».

Найперше, що виділила для себе агрономічненська громада на чолі із сільським головою Володимиром Постовим, це затвердження Генерального плану села. Без нього на сьогодні громада не може ефективно розпоряджатися власною територією та сільськогосподарськими землями, адже останні знаходяться переважно у власності Національної академії аграрних наук.
Також до стратегічних напрямів розвитку села люди віднесли спорудження спортивного комплексу, реструктуризацію водогону, житлове будівництво, зведення храму тощо.
Голова облради Сергій Татусяк зауважив, що втілити ці проекти за рахунок тільки бюджетних коштів – нереально. Відтак він порадив депутатам сільради налагодити активну співпрацю із громадськими організаціями області і починати писати проекти, під які можна залучити позабюджетні кошти, а саме – від міжнародних благодійних фондів.
– Гранти – це те, що лежить у нас під ногами, а ми лінуємося підняти. Тим паче, що вам не потрібно починати з чистого листа. Багато громадських організацій мають чималий досвід роботи з грантодавцями, вам потрібно користуватися цими напрацюваннями, – звернувся до активу с.Агрономічного С.Татусяк.
Тут же, у ході засідання, кілька громадських організацій презентували свою діяльність та надали свої контакти для співробітництва.
Особливе зацікавлення в учасників зібрання викликали твори учнів місцевої школи на тему «Яким я бачу розвиток села». Діти пропонують цілком реальні кроки, спрямовані на покращення благоустрою населеного пункту. Це, наприклад, облаштування дендропарку, місцевого пляжу, спорудження креативних зупинок, дитячих майданчиків, відкриття дитячого кафе, кінозалу тощо.
Сергій Татусяк наголосив, що до ідей школярів варто прислухатися, адже, як правило твори пишуться разом із батьками, а отже це думки й дорослого населення громади.
Узагальнюючи роботу з напрацювання стратегій розвитку територіальних громад у Вінницькому районі, голова райради Станіслав Щербатий зазначив, що наразі у районі проведені круглі столи на дану тематику, напрацьовані і направлені у сільські громади методичні рекомендації.
– На сьогодні йде робота на місцях, формується думка населення. Думаю, до кінця цього року ми подамо стратегію розвитку Вінницького району на розгляд обласній Раді, – повідомив С.Щербатий.
Заслухавши думки і пропозиції учасників засідання виконкому, його члени прийняли рішення винести на наступну сесію сільської ради питання затвердження плану роботи над стратегією розвитку с.Агрономічного та створити робочу групу, яка б збирала та узагальнювала матеріали.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація