Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стратегія розвитку Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Гранти – це те, що лежить у нас під ногами, а ми лінуємося підняти»

27 січня відбулося розширене засідання виконавчого комітету Агрономічненської сільської ради за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка. У засіданні також взяли участь 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий, депутати обласної та районної рад, представники фінансового та управління економіки облдержадміністрації, керівники окремих громадських організацій області. Темою обговорення стала «Стратегія розвитку територіальної громади с.Агрономічного до 2020 року».

Найперше, що виділила для себе агрономічненська громада на чолі із сільським головою Володимиром Постовим, це затвердження Генерального плану села. Без нього на сьогодні громада не може ефективно розпоряджатися власною територією та сільськогосподарськими землями, адже останні знаходяться переважно у власності Національної академії аграрних наук.
Також до стратегічних напрямів розвитку села люди віднесли спорудження спортивного комплексу, реструктуризацію водогону, житлове будівництво, зведення храму тощо.
Голова облради Сергій Татусяк зауважив, що втілити ці проекти за рахунок тільки бюджетних коштів – нереально. Відтак він порадив депутатам сільради налагодити активну співпрацю із громадськими організаціями області і починати писати проекти, під які можна залучити позабюджетні кошти, а саме – від міжнародних благодійних фондів.
– Гранти – це те, що лежить у нас під ногами, а ми лінуємося підняти. Тим паче, що вам не потрібно починати з чистого листа. Багато громадських організацій мають чималий досвід роботи з грантодавцями, вам потрібно користуватися цими напрацюваннями, – звернувся до активу с.Агрономічного С.Татусяк.
Тут же, у ході засідання, кілька громадських організацій презентували свою діяльність та надали свої контакти для співробітництва.
Особливе зацікавлення в учасників зібрання викликали твори учнів місцевої школи на тему «Яким я бачу розвиток села». Діти пропонують цілком реальні кроки, спрямовані на покращення благоустрою населеного пункту. Це, наприклад, облаштування дендропарку, місцевого пляжу, спорудження креативних зупинок, дитячих майданчиків, відкриття дитячого кафе, кінозалу тощо.
Сергій Татусяк наголосив, що до ідей школярів варто прислухатися, адже, як правило твори пишуться разом із батьками, а отже це думки й дорослого населення громади.
Узагальнюючи роботу з напрацювання стратегій розвитку територіальних громад у Вінницькому районі, голова райради Станіслав Щербатий зазначив, що наразі у районі проведені круглі столи на дану тематику, напрацьовані і направлені у сільські громади методичні рекомендації.
– На сьогодні йде робота на місцях, формується думка населення. Думаю, до кінця цього року ми подамо стратегію розвитку Вінницького району на розгляд обласній Раді, – повідомив С.Щербатий.
Заслухавши думки і пропозиції учасників засідання виконкому, його члени прийняли рішення винести на наступну сесію сільської ради питання затвердження плану роботи над стратегією розвитку с.Агрономічного та створити робочу групу, яка б збирала та узагальнювала матеріали.

 

Повернутись Створено: 30 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація