Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стратегія розвитку Чечельницького району одна з кращих Роздрукувати

Стратегія розвитку територіальних громад Чечельницького району до 2020 року є однією з кращих серед тих, які вже на сьогодні ухвалені на Вінниччині. Про це сказав 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський під час наради щодо звіту району про підсумки діяльності у І кварталі. 5 квітня перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном звітував голова Чечельницької райдержадміністрації Микола Качинський.  

Після доповіді керівника району про його соціально-економічний стан, Ігор Кревський підняв питання громадської та самоврядної активності, зокрема, участі громад у грантовій діяльності та написанні стратегій розвитку населених пунктів до 2020 року.

Перший заступник голови облради похвалив Чечельницький район за своєчасність ухвалення стратегій та їхнє змістове наповнення. Зокрема, районний стратегічний план І.Кревський назвав конкретним та реальним для виконання.

– У цій стратегії описанні конкретні напрями та кроки їх реалізації. По кожній територіальній громаді є конкретні цифри – від кількості встановлених вуличних ліхтарів до створених робочих місць. І все це підкріплене фінансовими розрахунками, – наголосив Ігор Кревський.

Він порекомендував сусідньому Піщанському району, який ще не створив власної стратегії, ознайомитися із чечельницькою та взяти кращі напрацювання за зразок.

В цілому, підсумував І.Кревський, на сьогодні по області ухвалено 91% стратегічних планів територіальних громад. Це – 643 сільських, селищних і міських рад зі 707-ми наявних та 20 районів із 27-ми.

 

Повернутись Створено: 6 квітня 2013 року, 12:55 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація