Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стратегія розвитку Чечельницького району одна з кращих Роздрукувати

Стратегія розвитку територіальних громад Чечельницького району до 2020 року є однією з кращих серед тих, які вже на сьогодні ухвалені на Вінниччині. Про це сказав 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський під час наради щодо звіту району про підсумки діяльності у І кварталі. 5 квітня перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном звітував голова Чечельницької райдержадміністрації Микола Качинський.  

Після доповіді керівника району про його соціально-економічний стан, Ігор Кревський підняв питання громадської та самоврядної активності, зокрема, участі громад у грантовій діяльності та написанні стратегій розвитку населених пунктів до 2020 року.

Перший заступник голови облради похвалив Чечельницький район за своєчасність ухвалення стратегій та їхнє змістове наповнення. Зокрема, районний стратегічний план І.Кревський назвав конкретним та реальним для виконання.

– У цій стратегії описанні конкретні напрями та кроки їх реалізації. По кожній територіальній громаді є конкретні цифри – від кількості встановлених вуличних ліхтарів до створених робочих місць. І все це підкріплене фінансовими розрахунками, – наголосив Ігор Кревський.

Він порекомендував сусідньому Піщанському району, який ще не створив власної стратегії, ознайомитися із чечельницькою та взяти кращі напрацювання за зразок.

В цілому, підсумував І.Кревський, на сьогодні по області ухвалено 91% стратегічних планів територіальних громад. Це – 643 сільських, селищних і міських рад зі 707-ми наявних та 20 районів із 27-ми.

 

Повернутись Створено: 6 квітня 2013 року, 12:55 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація