11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Стратегія розвитку Роздрукувати

У Гайсинському районі обговорили стратегію «Гайсинщина-2020»

9 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував з робочим візитом у Гайсинському районі. Разом із керівниками району він провів нараду із сільськими головами з питання формування стратегії розвитку краю до 2020 року. Учасники зібрання обговорили як стратегії розвитку окремих сільських територій, так і району загалом.

Як повідомив голова районної ради Степан Сікорський, в районі завершено організаційний етап щодо написання стратегії розвитку, і наразі триває аналітична і творча робота.
– У нашому районі 26 територіальних громад в тому числі місто Гайсин. Наша мета – розробити цілісну стратегію їхнього розвитку. Ми ставимо за завдання сформувати стратегію як плановий документ найвищого в районі рівня, – зазначив С.Сікорський.
Експерти-економісти Гайсинщини визначають стратегію району як «забезпечення стандартів комфортного життя мешканців, комфортного перебування гостей та комфортного ведення бізнесу». Плановий документ має робочу назву «Гайсинщина-2020».
Звертаючись до сільських голів, Сергій Татусяк вкотре наголосив, що стратегічні плани розвитку територій – це база для «розмов» із міжнародними грантодавцями. Відсутність цього важливого документа зазвичай є вирішальним аргументом не давати громаді коштів під проект, пояснив голова облради.
Також С.Татусяк закликав колег відійти у подібних нарадах від звітувань і статистики, а сконцентруватися на конструктивних пропозиціях.
– Я приїхав до вас не екзамен приймати. Я приїхав до вас радитися. Я хочу знати, які позитивні напрацювання щодо стратегії ви маєте. Якщо маєте – поділіться ними з іншими громадами. Якщо є труднощі – кажіть про них – будемо вирішувати разом, – звернувся до самоврядців Гайсинщини С.Татусяк.
Крім того голова зауважив, що в області не припиняється робота над прискоренням реформи місцевого самоврядування. Так, у вересні вінничани лобіюватимуть це питання на засіданні Ради регіонів за участю Президента Віктора Януковича.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація