Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стратегія розвитку Роздрукувати

У Гайсинському районі обговорили стратегію «Гайсинщина-2020»

9 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував з робочим візитом у Гайсинському районі. Разом із керівниками району він провів нараду із сільськими головами з питання формування стратегії розвитку краю до 2020 року. Учасники зібрання обговорили як стратегії розвитку окремих сільських територій, так і району загалом.

Як повідомив голова районної ради Степан Сікорський, в районі завершено організаційний етап щодо написання стратегії розвитку, і наразі триває аналітична і творча робота.
– У нашому районі 26 територіальних громад в тому числі місто Гайсин. Наша мета – розробити цілісну стратегію їхнього розвитку. Ми ставимо за завдання сформувати стратегію як плановий документ найвищого в районі рівня, – зазначив С.Сікорський.
Експерти-економісти Гайсинщини визначають стратегію району як «забезпечення стандартів комфортного життя мешканців, комфортного перебування гостей та комфортного ведення бізнесу». Плановий документ має робочу назву «Гайсинщина-2020».
Звертаючись до сільських голів, Сергій Татусяк вкотре наголосив, що стратегічні плани розвитку територій – це база для «розмов» із міжнародними грантодавцями. Відсутність цього важливого документа зазвичай є вирішальним аргументом не давати громаді коштів під проект, пояснив голова облради.
Також С.Татусяк закликав колег відійти у подібних нарадах від звітувань і статистики, а сконцентруватися на конструктивних пропозиціях.
– Я приїхав до вас не екзамен приймати. Я приїхав до вас радитися. Я хочу знати, які позитивні напрацювання щодо стратегії ви маєте. Якщо маєте – поділіться ними з іншими громадами. Якщо є труднощі – кажіть про них – будемо вирішувати разом, – звернувся до самоврядців Гайсинщини С.Татусяк.
Крім того голова зауважив, що в області не припиняється робота над прискоренням реформи місцевого самоврядування. Так, у вересні вінничани лобіюватимуть це питання на засіданні Ради регіонів за участю Президента Віктора Януковича.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація