Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінниччини ґрунтується на потенційних можливостях області Роздрукувати

25 квітня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів обласної Ради Миколи Віннічука та Олександра Масленнікова, заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Інни Кухарчук, керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко поінформував присутніх щодо виконання плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року за 2018 рік, що ґрунтується на потенційних можливостях області і відображає комбінацію заходів щодо розвитку на три роки з урахуванням обмежених фінансових ресурсів і можливостей їх впровадження. Заходи основані на принципі взаємодоповнюваності і опрацьовані у 142 проектах, що згруповані у чотирьох взаємопов'язаних пріоритетах, а саме у безпеці життєдіяльності населення області, підвищення конкурентоспроможності регіону, екологічна безпека регіону, розвиток місцевого самоврядування та надання якісних послуг в соціальній, житлово-комунальній, транспортній та туристичній сферах.

У 2018 році реалізовувались 72 проекти (50,7% від загальної кількості), з яких реалізовано 18 проектів. Використано 790,3 млн грн, 8,6 млн доларів СІІІА та 2,5 млн євро. Також члени комісії заслухали інформацію щодо виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2018 рік.

Начальник управління дорожнього господарства Вінницької облдержадміністрації Олег Бабій поінформував членів комісії щодо розподілу та ефективності використання коштів субвенції на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення у 2018-2019 роках.

– Сформований дорожній фонд на рівні держави, розподіл якого спрямовується так –  35 % на місцеві дороги, 60 % на дороги державного значення та 5 % – безпека руху на окремі програми – зазначив Олег Бабій. – На 2019 рік передбачена субвенція з державного бюджету в сумі 840 млн грн, з них поточний середній ремонт 442 млн грн, експлуатаційне утримання – 398 млн грн.

Депутат обласної Ради 7 скликання Олександр Масленніков звернувся до голови постійної комісії Геннадія Мазура з проханням сприяти у вирішенні питання щодо виділення коштів для придбання ендоскопічної стійки для забезпечення якісної роботи в центрі отоларингології Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

За ініціативи Геннадія Мазура одноголосно підтримано проект рішення «Про розробку наукової концепції проведення геологорозвідувальних, вишукувальних, геодезичних та інших робіт з пошуку і розробки торфових родовищ у Вінницькій області». Реалізація проекту рішення сприятиме енергетичній незалежності нашого регіону.

Під час  засідання голова обласної Ради вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Подяки депутатам обласної Ради Тарасу Фурману, Сергію Стадніку, Валерію Скрипченку та Григорію Зозулі.

З протоколом та висновками 113-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2019 року, 15:52 Переглядів: 292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація