Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінниччини ґрунтується на потенційних можливостях області Роздрукувати

25 квітня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів обласної Ради Миколи Віннічука та Олександра Масленнікова, заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Інни Кухарчук, керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко поінформував присутніх щодо виконання плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року за 2018 рік, що ґрунтується на потенційних можливостях області і відображає комбінацію заходів щодо розвитку на три роки з урахуванням обмежених фінансових ресурсів і можливостей їх впровадження. Заходи основані на принципі взаємодоповнюваності і опрацьовані у 142 проектах, що згруповані у чотирьох взаємопов'язаних пріоритетах, а саме у безпеці життєдіяльності населення області, підвищення конкурентоспроможності регіону, екологічна безпека регіону, розвиток місцевого самоврядування та надання якісних послуг в соціальній, житлово-комунальній, транспортній та туристичній сферах.

У 2018 році реалізовувались 72 проекти (50,7% від загальної кількості), з яких реалізовано 18 проектів. Використано 790,3 млн грн, 8,6 млн доларів СІІІА та 2,5 млн євро. Також члени комісії заслухали інформацію щодо виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2018 рік.

Начальник управління дорожнього господарства Вінницької облдержадміністрації Олег Бабій поінформував членів комісії щодо розподілу та ефективності використання коштів субвенції на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення у 2018-2019 роках.

– Сформований дорожній фонд на рівні держави, розподіл якого спрямовується так –  35 % на місцеві дороги, 60 % на дороги державного значення та 5 % – безпека руху на окремі програми – зазначив Олег Бабій. – На 2019 рік передбачена субвенція з державного бюджету в сумі 840 млн грн, з них поточний середній ремонт 442 млн грн, експлуатаційне утримання – 398 млн грн.

Депутат обласної Ради 7 скликання Олександр Масленніков звернувся до голови постійної комісії Геннадія Мазура з проханням сприяти у вирішенні питання щодо виділення коштів для придбання ендоскопічної стійки для забезпечення якісної роботи в центрі отоларингології Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

За ініціативи Геннадія Мазура одноголосно підтримано проект рішення «Про розробку наукової концепції проведення геологорозвідувальних, вишукувальних, геодезичних та інших робіт з пошуку і розробки торфових родовищ у Вінницькій області». Реалізація проекту рішення сприятиме енергетичній незалежності нашого регіону.

Під час  засідання голова обласної Ради вручив Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також Подяки депутатам обласної Ради Тарасу Фурману, Сергію Стадніку, Валерію Скрипченку та Григорію Зозулі.

З протоколом та висновками 113-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2019 року, 15:52 Переглядів: 338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація