Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Стрижавська селищна рада та Вінницький педагогічний університет співпрацюватимуть з Ясським повітом Румунії Роздрукувати

Впродовж трьох днів на Вінниччині перебуватиме офіційна делегація Ясського повіту Румунії. Основною метою візиту є підписання договорів про співпрацю зі  Стрижавською селищною радою та румунською комуною Мірословєшть, а також між Вінницьким державним педагогічним університетом та Ясським університетом.

З Румунії на Вінниччину приїхали секретар Ясського повіту Лакраміоара Верніка, віце-ректор Ясського університету Думітру Лука, керівник інспекції з надзвичайних ситуацій Константін Арвінте, директор Департаменту соціальної допомоги та захисту дітей Ясського повіту Флорін Іон, виконавчий директор Департаменту економіки Ясської повітової Ради Елена Арвінте, виконавчий директор центру збереження та промоції національної культури Ясського повіту Адріан  Арделеану, мер комуни Мірословєшть Іонуц Господару.

10 років тому була підписана угода про співпрацю між Вінницькою областю та Ясським повітом. За це час зроблено багато кроків у взаємних проектах. Один з останніх спільних проектів вартістю 5 млн  євро діє між Вінницькою областю та Ясською повітовою радою «Трансагрополіс». Він стосується підтримки аграрного сектору.

Під час офіційної зустрічі  голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив гостей про готовність ознайомитись з досвідом співпраці між органами місцевого самоврядування враховуючи процес децентралізації в Україні.  

- Враховуючи багаторічну співпрацю з вашим повітом, ми вже перейшли з офіційного у практичне спілкування з нашими румунськими колегами, -  зазначив Анатолій Дмитрович. - Нас цікавить досвід Румунії та ваші кроки щодо запровадження проектів європейських донорів.

У перший день візиту гості відвідають Вінницький центр соціально-психологічної реабілітації, тренінговий центр самостійного проживання людей з інвалідністю у с. Дорожньому Вінницького району, здійснять візит до Стрижавського дитячого будинку-інтернату.

7 квітня делегація відвідає  Козятинский обласний  соціальний центр матері та дитини та Вінницький міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

На зустрічі голова делегації Лакраміоара Верніка відзначила, що Вінницька область є надійним і ефективним партнером.

- Ми щоразу з гордістю говоримо про це, -  сказала  секретар Ясського повіту. – А останнім часом співпраця з Вінниччиною стала дуже інтенсивною. Це радує, тому пропоную, аби й 2016 рік був таким же активним у наших взаєминах. 

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 15:01 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація