Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Стрижавська селищна рада та Вінницький педагогічний університет співпрацюватимуть з Ясським повітом Румунії Роздрукувати

Впродовж трьох днів на Вінниччині перебуватиме офіційна делегація Ясського повіту Румунії. Основною метою візиту є підписання договорів про співпрацю зі  Стрижавською селищною радою та румунською комуною Мірословєшть, а також між Вінницьким державним педагогічним університетом та Ясським університетом.

З Румунії на Вінниччину приїхали секретар Ясського повіту Лакраміоара Верніка, віце-ректор Ясського університету Думітру Лука, керівник інспекції з надзвичайних ситуацій Константін Арвінте, директор Департаменту соціальної допомоги та захисту дітей Ясського повіту Флорін Іон, виконавчий директор Департаменту економіки Ясської повітової Ради Елена Арвінте, виконавчий директор центру збереження та промоції національної культури Ясського повіту Адріан  Арделеану, мер комуни Мірословєшть Іонуц Господару.

10 років тому була підписана угода про співпрацю між Вінницькою областю та Ясським повітом. За це час зроблено багато кроків у взаємних проектах. Один з останніх спільних проектів вартістю 5 млн  євро діє між Вінницькою областю та Ясською повітовою радою «Трансагрополіс». Він стосується підтримки аграрного сектору.

Під час офіційної зустрічі  голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив гостей про готовність ознайомитись з досвідом співпраці між органами місцевого самоврядування враховуючи процес децентралізації в Україні.  

- Враховуючи багаторічну співпрацю з вашим повітом, ми вже перейшли з офіційного у практичне спілкування з нашими румунськими колегами, -  зазначив Анатолій Дмитрович. - Нас цікавить досвід Румунії та ваші кроки щодо запровадження проектів європейських донорів.

У перший день візиту гості відвідають Вінницький центр соціально-психологічної реабілітації, тренінговий центр самостійного проживання людей з інвалідністю у с. Дорожньому Вінницького району, здійснять візит до Стрижавського дитячого будинку-інтернату.

7 квітня делегація відвідає  Козятинский обласний  соціальний центр матері та дитини та Вінницький міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

На зустрічі голова делегації Лакраміоара Верніка відзначила, що Вінницька область є надійним і ефективним партнером.

- Ми щоразу з гордістю говоримо про це, -  сказала  секретар Ясського повіту. – А останнім часом співпраця з Вінниччиною стала дуже інтенсивною. Це радує, тому пропоную, аби й 2016 рік був таким же активним у наших взаєминах. 

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 15:01 Переглядів: 1017

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація