6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студента аграрного університету обрали головою Студентської ради Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 17 листопада, відбулася зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із активом студентства  вищих навчальних закладів Вінниччини. 

Знаково, що така зустріч пройшла саме 17 листопада, в Міжнародний день студента, адже цього дня у 1939-му чеські студенти виступили проти окупації незалежної європейської держави нацистськими військами.

 – Історія парламентаризму - це історія розвитку людства. Його елементи були ще й в часи Київської Русі, та й в цілої низки інших країн протягом їхнього становлення, – зазначив під час виступу Анатолій Олійник. – На мій погляд, саме така система є найкращою. Це дає можливість багатьом країнам знаходити свої рецепти та формули успішного розвитку та життя. Як приклад, може бути Сан-Марино – країна, яка знаходиться в центра Італії, є однією з найменших держав світу та має титул найстаршої республіки світу. Сан-Марино - країна, яка змогла зберегти свою самобутність і незалежність. Історія цієї маленької парламентської країни є дуже цікавою.

Анатолій Олійник висловив переконання, що на теренах Вінниччини ініціатива щодо створення студентського парламенту, яка зародилася ще раніше та її активна підтримка креативною та дієвою студенткою молоддю  є дуже важливим.

– Незважаючи на політичне розмаїття у обласній Раді, ми знаходимо компроміси та приймаємо всі важливі рішення, – зауважив Анатолій Олійник. – Станом на сьогодні, ми провели вже 25 сесій – це найбільше в Україні, прийнято більше 500 рішень, які мають важливе значення для розвитку Вінницької області.         

Анатолій Дмитрович зауважив, що представники студентського парламенту зможуть долучатися до роботи постійних комісій обласної Ради та роботи Громадської ради, яка діє при Вінницькій обласній Раді.

Також в ході засідання перед присутніми виступили заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник та головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Микола Кобися.

Відтак, за результатами проведеного голосування головою Студентського Парламенту обрали Олександра Мельника – студента Вінницького національного аграрного університету.

Вінницька область має багаточисельну студентську громаду - в 45 вищих та 31 професійно-технічному навчальному закладі навчається понад 70 тисяч молодих людей.

Метою роботи Студентської ради Вінниччини  є забезпечення ефективного механізму взаємодії студентства з органами влади, підтримки реалізації їх ідей та вирішення актуальних проблем, розвиток студентського самоврядування.

Студентська рада складається зі 125 представників вищих та професійно-технічних навчальних закладів області.

 

Повернутись Створено: 17 листопада 2017 року, 15:14 Переглядів: 1817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація