Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студентам-атовцям та дітям учасників АТО компенсовуватимуть виплату за навчання Роздрукувати

11 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Дмитра Чаленка.  В роботі комісії взяв участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк представила депутатам проекти рішень «Про Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки» та «Про створення комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина». Обидва проекти рішень були підтримані депутатами.

Члени комісії розглянули низку важливих питань, зокрема, підтримали проект рішення «Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 - 2018 роки».

Начальник відділу допомоги учасникам АТО управління соціальної підтримки та держаних гарантій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій Грачов ознайомив присутніх зі змінами до Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №123, до 2021 року.

Депутати підтримали питання про компенсаційну виплату студентам-учасникам антитерористичної операції та дітям учасників АТО за навчання протягом І та II семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу.

Розглянули також на комісії лист голови громадської організації «Сім’ї загиблих героїв Батьківщини» Валентини Павлової щодо сприяння в наданні допомоги матері загиблого в АТО Анатолія Дубчака. Члени комісії прийняли рішення звернутися до Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації для консультаційної підтримки та, за необхідності, надання юридичної підтримки. Після завершення засідання депутати обласної Ради Дмитро Чаленко та Василь Сколотяний надали зі свого депутатського фонду матеріальну допомогу матері загиблого Галині Дубчак.

Повернутись Створено: 11 вересня 2018 року, 18:05
Оновлено: 11 вересня 2018 року, 18:09
Переглядів: 426

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація