Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студенти Донецького національного університету вперше у Вінниці виголосили клятву першокурсника Роздрукувати

31 серпня вперше у Вінниці відбулася урочиста посвята студентів першого курсу Донецького національного університету.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, посадовці міської влади, громадськість міста Вінниці.

Керівники області і міста привітали студентів та викладачів із святковою подією та побажали успіхів у навчанні. З вітальним словом виступили ректор Донецького національного університету Роман Гринюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та інші посадовці.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко побажав першокурсникам і викладачам навчального закладу добра, щасливої долі, здобутків у навчанні та Божого благословіння.

- Користуючись нагодою, дякую професорсько-викладацькому складу і студентам  Донецького національного університету за ваш патріотизм, за відданість Україні. В непростий час ми відзначаємо День знань і розпочинаємо новий навчальний рік. На сході України кровоточить рана – там відбуваються бойові дії, продовжується боротьба за утвердження української держави. Ми віримо в те, що буде відновлена територіальна цілісність української держави і будуть повернуті анексовані землі Донецької, Луганської областей та Криму. Шановні першокурсники, я думаю, що ви зробили правильний вибір – ви поступили до одного із найпрестижніших вузів України. Донецький національний університет має велику, більш як 50-річну історію. Серед випускників цього навчального закладу є люди, які мають світову славу – це Василь Стус та Іван Дзюба, які по праву є совістю України. Шановні першокурсники! Ви еліта української нації, за вами майбутнє української держави. Я переконаний, що ми разом із вами збудуємо омріяну Україну – сучасну демократичну, правову, соціальну, європейську державу з християнськими цінностями, - зазначив під час виступу Сергій Свитко.

Слід зазначити, що цього року на всі форми навчання до університету вступили 2450 студентів, серед яких 1006 студентів-першокурсників.

В межах урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання студентів та випускників університету, які загинули, захищаючи Україну, а першокурсники урочисто виголосили присягу студента.

Повернутись Створено: 31 серпня 2015 року, 19:48 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація