Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студенти Донецького національного університету вперше у Вінниці виголосили клятву першокурсника Роздрукувати

31 серпня вперше у Вінниці відбулася урочиста посвята студентів першого курсу Донецького національного університету.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, посадовці міської влади, громадськість міста Вінниці.

Керівники області і міста привітали студентів та викладачів із святковою подією та побажали успіхів у навчанні. З вітальним словом виступили ректор Донецького національного університету Роман Гринюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та інші посадовці.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко побажав першокурсникам і викладачам навчального закладу добра, щасливої долі, здобутків у навчанні та Божого благословіння.

- Користуючись нагодою, дякую професорсько-викладацькому складу і студентам  Донецького національного університету за ваш патріотизм, за відданість Україні. В непростий час ми відзначаємо День знань і розпочинаємо новий навчальний рік. На сході України кровоточить рана – там відбуваються бойові дії, продовжується боротьба за утвердження української держави. Ми віримо в те, що буде відновлена територіальна цілісність української держави і будуть повернуті анексовані землі Донецької, Луганської областей та Криму. Шановні першокурсники, я думаю, що ви зробили правильний вибір – ви поступили до одного із найпрестижніших вузів України. Донецький національний університет має велику, більш як 50-річну історію. Серед випускників цього навчального закладу є люди, які мають світову славу – це Василь Стус та Іван Дзюба, які по праву є совістю України. Шановні першокурсники! Ви еліта української нації, за вами майбутнє української держави. Я переконаний, що ми разом із вами збудуємо омріяну Україну – сучасну демократичну, правову, соціальну, європейську державу з християнськими цінностями, - зазначив під час виступу Сергій Свитко.

Слід зазначити, що цього року на всі форми навчання до університету вступили 2450 студентів, серед яких 1006 студентів-першокурсників.

В межах урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання студентів та випускників університету, які загинули, захищаючи Україну, а першокурсники урочисто виголосили присягу студента.

Повернутись Створено: 31 серпня 2015 року, 19:48 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація