Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студенти - переможці конкурсу - поїхали на стажування до Лодзинської агенції регіонального розвитку Роздрукувати

15 жовтня делегація Вінницької області поїхала вивчати досвід роботи з міжнародними донорами Лодзинської агенції регіонального розвитку, яка з 1991 року успішно працює у Польщі. Цей візит став можливим завдяки реалізації Меморандуму про співпрацю між Вінницькою, Лодзинською та Італійською агенціями регіонального розвитку, підписаному цьогоріч 12 липня у м. Вінниці.

До складу делегації входять представники Агенції регіонального розвитку Вінницькій області, Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області та студенти-переможці, які були відібрані після проведення конкурсу серед студентів вищих навчальних закладів Вінниччини. Суть конкурсу полягала в тому, що всі бажаючі студенти, які вільно володіють англійською мовою, повинні були написати конкурсну роботу про діяльність закордонних агенцій регіонального розвитку та висловити своє бачення розвитку такої агенції у Вінницькій області.

Під час візиту делегація Вінниччини ознайомиться з особливостями роботи, структурою та напрямами роботи, які здійснює Лодзинська агенція регіонального розвитку. Також делегація детальніше дізнається про проекти, реалізовані за допомогою Агенції за кошти Європейського Союзу.

Після завершення стажування в наступному році двоє кращих представників студентства зможуть продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції регіонального розвитку.

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2016 року, 14:59 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація