29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Студенти Вінницького технічного коледжу ознайомилися з роботою Вінницької обласної Ради Роздрукувати

15 вересня студенти Вінницького технічного коледжу побували на екскурсії у Вінницькій обласній Раді. Із роботою обласної Ради їх ознайомили заступниця начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям Олена Оцвера та начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко.

Олена Оцвера розповіла про історію будівлі, у якій нині розміщується обласна Рада та облдержадміністрація, про повноваження обласної Ради, нинішній депутатський склад, а також, як проводяться сесії.

Про те, де майбутні економісти зможуть застосувати свої знання, говорила зі студентами Марія Якименко.

- Ваша спеціальність - дуже широка, дуже цікава і дуже потрібна. Ви можете себе реалізувати як в органах державної влади, місцевого самоврядування, так і у приватних структурах, - зазначила Марія Якименко.

Вона звернула увагу на важливість стратегічного планування і наявність стратегій розвитку в будь-яких сферах діяльності. А також розповіла про те, що нині Вінницька обласна Рада допомагає громадам розробляти Стратегії розвитку.

- Питання стратегічного планування і стратегій розвитку має дуже важливе значення для досягнення успіху. Сьогодні наші громади активно розробляють і ухвалюють свої Стратегії до 2030 року. І обласна Рада надає всебічну підтримку в цьому питанні, - каже Марія Якименко. – Після ухвалення Стратегій розробляються їх Плани реалізацій. І це лише один з напрямів, де ви, майбутні економісти, можете застосувати свої знання.

Марія Якименко відповіла на запитання студентів, а найбільш активним вручила маленькі подарунки. На згадку про знайомство з роботою Вінницької обласної Ради студенти зробили колективне фото. 

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 15 вересня 2021 року, 16:32 Переглядів: 450

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація