Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студенти, які повернулись з Польщі, дадуть прес-конференцію 25 жовтня Роздрукувати

Студенти чотирьох вінницьких вищих навчальних закладів сьогодні повернулися із міста Лодзь Республіки Польща. Метою їхнього візиту стало вивчення досвіду роботи з міжнародними донорами Лодзинської агенції регіонального розвитку, яка успішно працює з 1991 року. Із польським досвідом роботи українська делегація знайомилася протягом тижня: з 15 до 24   жовтня.

Прес-конференція зі студентами відбудеться 25  жовтня об 11.00 у селекторній залі (обласна Рада, 2 поверх).

Поїздка стала можливою завдяки реалізації Меморандуму про співпрацю між Вінницькою, Лодзинською та Італійською агенціями регіонального розвитку, підписаному цьогоріч 12 липня у м. Вінниці.

До складу делегації ввійшли представник Агенції регіонального розвитку Вінницької області Юлія Кулакова, завідувач центру промоції та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник, а також студенти-переможці, які були відібрані після проведення конкурсу серед студентів вищих навчальних закладів Вінниччини. Зокрема, студентка Вінницького національного аграрного університету Іванна Пороховник, студентка Вінницького торговельно-економічного інституту Анастасія Левченко, студентка Вінницького державного педагогічного університету Анна Киналь та студентка Донецького національного університету ім. В.Стуса Вікторія Рябцева.    

Суть конкурсу полягала в тому, що всі бажаючі студенти, які вільно володіють англійською мовою, повинні були написати конкурсну роботу про діяльність закордонних агенцій регіонального розвитку та висловити своє бачення розвитку такої агенції у Вінницькій області.

Під час візиту делегація Вінниччини ознайомилась з особливостями та напрямами роботи, які здійснює Лодзинська агенція регіонального розвитку. Також делегація детальніше дізналася про проекти, реалізовані з допомогою Агенції за кошти Європейського Союзу.

Кращі представники студентства зможуть продовжити свою діяльність в Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2016 року, 14:07 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація