Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студенти, які повернулись з Польщі, дадуть прес-конференцію 25 жовтня Роздрукувати

Студенти чотирьох вінницьких вищих навчальних закладів сьогодні повернулися із міста Лодзь Республіки Польща. Метою їхнього візиту стало вивчення досвіду роботи з міжнародними донорами Лодзинської агенції регіонального розвитку, яка успішно працює з 1991 року. Із польським досвідом роботи українська делегація знайомилася протягом тижня: з 15 до 24   жовтня.

Прес-конференція зі студентами відбудеться 25  жовтня об 11.00 у селекторній залі (обласна Рада, 2 поверх).

Поїздка стала можливою завдяки реалізації Меморандуму про співпрацю між Вінницькою, Лодзинською та Італійською агенціями регіонального розвитку, підписаному цьогоріч 12 липня у м. Вінниці.

До складу делегації ввійшли представник Агенції регіонального розвитку Вінницької області Юлія Кулакова, завідувач центру промоції та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник, а також студенти-переможці, які були відібрані після проведення конкурсу серед студентів вищих навчальних закладів Вінниччини. Зокрема, студентка Вінницького національного аграрного університету Іванна Пороховник, студентка Вінницького торговельно-економічного інституту Анастасія Левченко, студентка Вінницького державного педагогічного університету Анна Киналь та студентка Донецького національного університету ім. В.Стуса Вікторія Рябцева.    

Суть конкурсу полягала в тому, що всі бажаючі студенти, які вільно володіють англійською мовою, повинні були написати конкурсну роботу про діяльність закордонних агенцій регіонального розвитку та висловити своє бачення розвитку такої агенції у Вінницькій області.

Під час візиту делегація Вінниччини ознайомилась з особливостями та напрямами роботи, які здійснює Лодзинська агенція регіонального розвитку. Також делегація детальніше дізналася про проекти, реалізовані з допомогою Агенції за кошти Європейського Союзу.

Кращі представники студентства зможуть продовжити свою діяльність в Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2016 року, 14:07 Переглядів: 631

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація