Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студенти з Тульчина вивчали в обласній Раді діловодство Роздрукувати

23 квітня обласну Раду відвідали студенти Тульчинського училища культури спеціальності «Діловодство». 20 студентів І-ІІІ курсів здійснили екскурсію до Вінниці з метою практичного знайомства із роботою виконавчого апарату обласної Ради та «Прозорого офісу» Вінницької міської ради.

Виходячи зі спеціальності, яку вивчають юні тульчинці, їм найбільш цікавою була робота загального відділу апарату. Відтак вони ознайомилися зі специфікою роботи секторів діловодства і контролю, звернень громадян, канцелярії.

Крім того, зі студентами зустрівся перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, який розповів молоді про склад, структуру, функції та основні напрями роботи обласної Ради.

– Ми завжди раді спілкуватися з молоддю, бо серед вас є ті, хто колись замінить сьогоднішніх депутатів у цій сесійній залі, – сказав І.Кревський.

Заступник голови зазначив, що, попри різну партійну палітру у складі ради, депутати рідко вдаються до політичних баталій у сесійній залі.

– Великою політикою у цій залі займатися ніколи – це компетенція Верховної Ради. Тут ми займаємося питаннями «приземленими» – приймаємо рішення щодо економічного, соціального, культурного життя області, – прокоментував Ігор Миколайович.

Також він розповів студентам про роботу постійних комісій облради та їхній контроль за виконанням обласних програм.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2013 року, 17:36 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація