6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студенти з Тульчина вивчали в обласній Раді діловодство Роздрукувати

23 квітня обласну Раду відвідали студенти Тульчинського училища культури спеціальності «Діловодство». 20 студентів І-ІІІ курсів здійснили екскурсію до Вінниці з метою практичного знайомства із роботою виконавчого апарату обласної Ради та «Прозорого офісу» Вінницької міської ради.

Виходячи зі спеціальності, яку вивчають юні тульчинці, їм найбільш цікавою була робота загального відділу апарату. Відтак вони ознайомилися зі специфікою роботи секторів діловодства і контролю, звернень громадян, канцелярії.

Крім того, зі студентами зустрівся перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, який розповів молоді про склад, структуру, функції та основні напрями роботи обласної Ради.

– Ми завжди раді спілкуватися з молоддю, бо серед вас є ті, хто колись замінить сьогоднішніх депутатів у цій сесійній залі, – сказав І.Кревський.

Заступник голови зазначив, що, попри різну партійну палітру у складі ради, депутати рідко вдаються до політичних баталій у сесійній залі.

– Великою політикою у цій залі займатися ніколи – це компетенція Верховної Ради. Тут ми займаємося питаннями «приземленими» – приймаємо рішення щодо економічного, соціального, культурного життя області, – прокоментував Ігор Миколайович.

Також він розповів студентам про роботу постійних комісій облради та їхній контроль за виконанням обласних програм.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2013 року, 17:36 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація