Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Студенти-переможці завершили стажування в Лодзинській агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Чотири студентки вінницьких вишів відвідали  Лодзинську агенцію регіонального розвитку, щоб дізнатись, як громадське об’єднання сприяє розвитку бізнесу і комунікує із владними інституціями.

Про що дізналась активна молодь Вінниччини, перебуваючи у Республіці Польща з 16 по 23 жовтня цього року, йшлося на прес-конференції у обласній Раді, яка відбулась  25 жовтня. На скайп-зв’язкубув менеджер  з міжнародного співробітництва Лодзинської Агенції регіонального розвитку Міхал Бжезінскі.

- Хочу відзначити високий рівень професійної вмотивованості, бо  я ще не бачив  такої добре організованої команди як вінницька делегація, - сказав під час конференції пан Міхал. -  Ми доклали максимум зусиль, щоб кожен член делегації міг взяти результати нашої діяльності та перенести  до свого регіону, щоб ви могли розвиватися. Я побачив високий рівень зацікавленості кожного представника, а це є основою для майбутніх перетворень. Мене радує результативна співпраця між Вінницькою та Лодзинською агенціями регіонального розвитку.

Візит став можливим завдяки реалізації Меморандуму про співпрацю між Вінницькою, Лодзинською та Італійською Агенціями регіонального розвитку, підписаному 12 липня 2016 року у м. Вінниці. Як результат – у вересні в.о.директора Агенції регіонального розвитку Валерій Нікітюк  та заступник директора Інна Загнітко їздили ознайомитись  з роботою Лодзинської агенції, яка є найуспішнішою у Польщі, аби вінничани працювали так само успішно. А вже у жовтні до Лодзя поїхали студентки – Іванна Пороховник з Вінницького національного аграрного університету, Анастасія Левченко з Вінницького торговельно-економічного інституту, Анна Киналь з Вінницького державного педагогічного університету та Вікторія Рябцева із Донецького національного університету ім. В. Стуса, а також  Ольга Олійник - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Юлія Кулакова - проектний менеджер Агенції регіонального розвитку Вінницької  області. Вони ознайомились із історією Лодзинської Агенції, підтримкою стартапів та малого бізнесу, інвестуванням проектів, особливостями студентського самоврядування у Польщі та можливостями наукових обмінів і стажування. 

- На конкурсних засадах, за ініціативи голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника, із кожного вишу Вінниці було відібрано студентів, які поїхали вивчати досвід роботи Лодзинської агенції регіонального розвитку, - прокоментувала заступник в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко. - Тренінги, відвідування підприємств, що були створені і працюють за сприяння Агенції, зустрічі у вузах – це ті знання, які здобули переможці конкурсу, і які вони застосують у нашому регіоні.

Агенція – бізнес-клуб, де учасники отримують юридичну, фінансову, консалтингову та промоційну допомогу, шукають інвесторів для регіону.

- Наш візит став фундаментом для подальшої співпраці із міжнародними партнерами у тих напрямах, за якими готують фахівців у наших навчальних закладах, - зазначила Ольга Олійник. - Низка бізнес-ідей, які виникли під час стажування, знайдуть своє відображення у проектах, що будуть впроваджуватись на Вінниччині. Зокрема, з розвитку туризму, подолання безробіття у сільській місцевості. Польський досвід імплементуємо на Вінниччині, а згодом поширимо його Україною, щоб за вивченням досвіду приїздили до нас.

Вінницька делегація ознайомилась також із найбільшими проектами, реалізованими за допомогою Лодзинської агенції регіонального розвитку на кошти ЄС: Технопарк, який є  інкубатором наукових, економічних, комерційних проектів, надає консалтінгову,  науково-методичну, комунікаційну допомогу  різного рівня стартапів; зоопарк-розплідник унікальних та рідкісних тварин; комплекс відпочинку з термальними водами, який користується неабиякою популярністю як у місцевих жителів, так і в усьому регіоні; мануфактурою – колишньою ткацькою фабрикою, нині перероблену у великий торговий центр, а також - із особливостями діяльності малого, середнього та великого бізнесу, відвідавши низку підприємств.

 

Повернутись Створено: 25 жовтня 2016 року, 14:14 Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація