Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентська рада при голові облради обрала нового очільника Роздрукувати

8 квітня відбулося засідання Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради, на якому присутні обрали новий керівний склад ради.

Так її новообраним очільником став студент Вінницького національного технічного університету Ігор Бойко. До цього він обіймав посаду заступника голови ради.

Заступниками Ігоря стали студентка Вінницького фінансово-економічного університету Ірина Дуда, студент Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Сергій Костриков та студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Інесса Волошенюк.

По завершенні голосування члени ради обговорили подальші напрями роботи дорадчого органу та пріоритетні питання діяльності.

Присутній на зібранні заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик подякував раді за роботу протягом минулого року каденції та наголосив на необхідності більш активної її позиції, як у співпраці з обласною Радою, так і в своїх навчальних закладах.

Довідка: Координаційно-консультативна рада органів студентського самоврядування при голові обласної Ради була створена у травні 2012 року. Рада є дорадчо-консультативним органом і діє при голові обласної Ради на громадських засадах.

До складу Координаційної ради входять керівники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області та голова студентського парламенту Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 8 квітня 2013 року, 17:22 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація