24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Студентська рада при голові облради обрала нового очільника Роздрукувати

8 квітня відбулося засідання Координаційно-консультативної ради органів студентського самоврядування при голові обласної Ради, на якому присутні обрали новий керівний склад ради.

Так її новообраним очільником став студент Вінницького національного технічного університету Ігор Бойко. До цього він обіймав посаду заступника голови ради.

Заступниками Ігоря стали студентка Вінницького фінансово-економічного університету Ірина Дуда, студент Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Сергій Костриков та студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Інесса Волошенюк.

По завершенні голосування члени ради обговорили подальші напрями роботи дорадчого органу та пріоритетні питання діяльності.

Присутній на зібранні заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик подякував раді за роботу протягом минулого року каденції та наголосив на необхідності більш активної її позиції, як у співпраці з обласною Радою, так і в своїх навчальних закладах.

Довідка: Координаційно-консультативна рада органів студентського самоврядування при голові обласної Ради була створена у травні 2012 року. Рада є дорадчо-консультативним органом і діє при голові обласної Ради на громадських засадах.

До складу Координаційної ради входять керівники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області та голова студентського парламенту Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 8 квітня 2013 року, 17:22 Переглядів: 1003

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація