Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Студентська рада Вінниччини готується генерувати свої ідеї на форумі Студентської республіки Роздрукувати

Сьогодні, 25 травня, Студентська рада Вінниччини провела ІІІ чергову сесію. До обговорення з активними та ініціативними лідерами студентського самоврядування навчальних закладів усієї області долучилися і представники влади – заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директорка департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Валерій Коровій прокоментував студентам поточну ситуацію в області та країні загалом. І наголосив, основне завдання влади ­– створити середовище, де б молодь могла творити, розвиватися і рухатися вперед. А влада, в свою чергу, працює над тим, щоб дати студентам конкурентні і якісні знання.

Михайло Кременюк поінформував, що на одному із засідань постійних комісій обласної Ради від депутатів прозвучала думка, що потрібно налагодити взаємозв’язок зі Студентською радою Вінниччини.

– Хоча ви і є консультативно-дорадчим органом при голові облдержадміністрації, але на практиці бачимо, для того, щоб рішення, які ви ініціюєте і хочете, щоб вони були втіленні в життя, потрібно мати взаємодію і співпрацю з обласною Радою, – сказав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ви обираєтесь і є представниками своїх студентських колективів, так як і ми є представниками тих територіальних громад, які нас делегували до обласної Ради. Тому нам необхідна співпраця. Ми – відкриті і демократичні, готові до спільних дій.

Директорка департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна охарактеризувала роботу другої каденції студради Вінниччини.

– За час існування Студентської ради Вінниччини, починаючи з 2017 року, найбільш ефективної діяльності консультативно-дорадчого органу, ніж ваш на сьогодні подібних прикладів не маємо, – зазначила Наталя Заболотна. – Я прошу вас напрацювати механізми роботи Студентської ради так, щоб, не зважаючи на те, хто прийде на ваше місце, адже прийдуть нові і це абсолютно нормальний процес, вони повинні знатися на процесах, функціях, які покладені на Студентську раду Вінниччини. Прошу вас посилити роботу, яку ви розпочали з учнівським самоврядуванням. Переконана, що це є запорукою зміни поколінь і розуміння поняття органів студентського самоврядування.

Також Наталя Заболотна повідомила, що незабаром на представників студради чекає Студреспубліка, яка є майданчиком для генерації ідей, та ювілейний V Молодіжний форум.

– Якщо ви хочете жити в успішній розвиненій країні, в комфортному місті, в прогресивній області – працюйте, а не чекайте, що хтось прийде і зробить це замість вас, – підсумувала Наталя Заболотна.

Під час сьогоднішнього засідання новим членам Студентської ради Вінниччини вручили посвідчення делегатів консультативно-дорадчого органу області.

Після офіційної частини депутати Студентської ради перейшли до розгляду питань порядку денного. Серед них: про переобрання голови комітету з соціальних питань, про заплановані проекти комітетів з соціальних питань, освітньо-правових, питань, пов’язаних з міжнародною діяльністю, на друге півріччя 2019 року.

Студентська Рада Вінниччини охоплює представників навчальних закладів І-IV рівня акредитації. Студент Вінницького національного аграрного університету Олександр Мельник – голова Студентської ради Вінниччини І та ІІ скликань каже, це дає значно більше можливостей для роботи не тільки зі студентами, а й з учнями професійно-технічних училищ.

Мета роботи студради – створення сприятливого середовища для задоволення соціальних, інтелектуальних, творчих, духовних, економічних та інших інтересів студентської молоді Вінницької області. Досі Студентська Рада Вінниччини не має аналогів в Україні.

Повернутись Створено: 25 травня 2019 року, 13:59 Переглядів: 466

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація