Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентська рада Вінниччини готується генерувати свої ідеї на форумі Студентської республіки Роздрукувати

Сьогодні, 25 травня, Студентська рада Вінниччини провела ІІІ чергову сесію. До обговорення з активними та ініціативними лідерами студентського самоврядування навчальних закладів усієї області долучилися і представники влади – заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директорка департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Валерій Коровій прокоментував студентам поточну ситуацію в області та країні загалом. І наголосив, основне завдання влади ­– створити середовище, де б молодь могла творити, розвиватися і рухатися вперед. А влада, в свою чергу, працює над тим, щоб дати студентам конкурентні і якісні знання.

Михайло Кременюк поінформував, що на одному із засідань постійних комісій обласної Ради від депутатів прозвучала думка, що потрібно налагодити взаємозв’язок зі Студентською радою Вінниччини.

– Хоча ви і є консультативно-дорадчим органом при голові облдержадміністрації, але на практиці бачимо, для того, щоб рішення, які ви ініціюєте і хочете, щоб вони були втіленні в життя, потрібно мати взаємодію і співпрацю з обласною Радою, – сказав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ви обираєтесь і є представниками своїх студентських колективів, так як і ми є представниками тих територіальних громад, які нас делегували до обласної Ради. Тому нам необхідна співпраця. Ми – відкриті і демократичні, готові до спільних дій.

Директорка департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна охарактеризувала роботу другої каденції студради Вінниччини.

– За час існування Студентської ради Вінниччини, починаючи з 2017 року, найбільш ефективної діяльності консультативно-дорадчого органу, ніж ваш на сьогодні подібних прикладів не маємо, – зазначила Наталя Заболотна. – Я прошу вас напрацювати механізми роботи Студентської ради так, щоб, не зважаючи на те, хто прийде на ваше місце, адже прийдуть нові і це абсолютно нормальний процес, вони повинні знатися на процесах, функціях, які покладені на Студентську раду Вінниччини. Прошу вас посилити роботу, яку ви розпочали з учнівським самоврядуванням. Переконана, що це є запорукою зміни поколінь і розуміння поняття органів студентського самоврядування.

Також Наталя Заболотна повідомила, що незабаром на представників студради чекає Студреспубліка, яка є майданчиком для генерації ідей, та ювілейний V Молодіжний форум.

– Якщо ви хочете жити в успішній розвиненій країні, в комфортному місті, в прогресивній області – працюйте, а не чекайте, що хтось прийде і зробить це замість вас, – підсумувала Наталя Заболотна.

Під час сьогоднішнього засідання новим членам Студентської ради Вінниччини вручили посвідчення делегатів консультативно-дорадчого органу області.

Після офіційної частини депутати Студентської ради перейшли до розгляду питань порядку денного. Серед них: про переобрання голови комітету з соціальних питань, про заплановані проекти комітетів з соціальних питань, освітньо-правових, питань, пов’язаних з міжнародною діяльністю, на друге півріччя 2019 року.

Студентська Рада Вінниччини охоплює представників навчальних закладів І-IV рівня акредитації. Студент Вінницького національного аграрного університету Олександр Мельник – голова Студентської ради Вінниччини І та ІІ скликань каже, це дає значно більше можливостей для роботи не тільки зі студентами, а й з учнями професійно-технічних училищ.

Мета роботи студради – створення сприятливого середовища для задоволення соціальних, інтелектуальних, творчих, духовних, економічних та інших інтересів студентської молоді Вінницької області. Досі Студентська Рада Вінниччини не має аналогів в Україні.

Повернутись Створено: 25 травня 2019 року, 13:59 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація