Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк вручив студентам посвідчення депутата

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вручив 62-м депутатам Студентського парламенту Вінниччини депутатські посвідчення. Вручення відбулося під час виїзної сесії парламенту у м.Барі. Також у заході взяли участь голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд», очільник Благодійного фонду Володимир Продивус, голова Барської райдержадміністрації Микола Радіонов, депутат обласної Ради, директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму Йосип Кібітлевський. Саме на базі технікуму відбувалася 3-денна сесія Студентського парламенту Вінниччини.

Звертаючись до колег, Сергій Татусяк зауважив, що Студпарламент 2-го скликання вже минув період становлення і приступив до повноцінної роботи, про що свідчить тематика та формат виїзної сесії.
– Із перших зустрічей із вами я зрозумів, що у нас піде робота. Я пишаюся, що на Вінниччині є таке потужне ядро, сформоване із представників усіх вузів регіону, – зазначив голова облради.
Він додав, що Вінниччина є першою областю, де народилася така форма роботи студентського самоврядування, як Студентський парламент. На сьогодні аналогічні організації створюються у кількох регіонах України за зразком вінницької.
– Не секрет, що Вінниччина є ініціатором багатьох новацій і реформ. І до реалізації наших ідей ми максимально залучаємо молодь і студентів зокрема, – зазначив С.Татусяк.
Наразі, наголосив голова, він сподівається на активну участь молоді у формуванні стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року. Відтак він вніс пропозицію присвятити наступну сесію Студпарламенту темі напрацювання стратегії.

Після офіційної частини студенти поспілкувалися із гостями на різні теми. Зокрема, у Володимира Продивуса, який забезпечив проведення виїзної сесії СПВ, молоді депутати цікавилися розвитком спорту на Вінниччині та організацією спортивних турнірів за участю студентських команд.
– Я допомагаю всім, хто звертається. Але це має бути конкретна ініціатива, план дій, користь від яких буде багатьом людям, – зауважив Володимир Продивус.
Голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд» зазначив, що його Благодійний фонд і надалі продовжуватиме співпрацю зі Студентським парламентом Вінниччини.
 

Повернутись Створено: 19 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація