Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк вручив студентам посвідчення депутата

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вручив 62-м депутатам Студентського парламенту Вінниччини депутатські посвідчення. Вручення відбулося під час виїзної сесії парламенту у м.Барі. Також у заході взяли участь голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд», очільник Благодійного фонду Володимир Продивус, голова Барської райдержадміністрації Микола Радіонов, депутат обласної Ради, директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму Йосип Кібітлевський. Саме на базі технікуму відбувалася 3-денна сесія Студентського парламенту Вінниччини.

Звертаючись до колег, Сергій Татусяк зауважив, що Студпарламент 2-го скликання вже минув період становлення і приступив до повноцінної роботи, про що свідчить тематика та формат виїзної сесії.
– Із перших зустрічей із вами я зрозумів, що у нас піде робота. Я пишаюся, що на Вінниччині є таке потужне ядро, сформоване із представників усіх вузів регіону, – зазначив голова облради.
Він додав, що Вінниччина є першою областю, де народилася така форма роботи студентського самоврядування, як Студентський парламент. На сьогодні аналогічні організації створюються у кількох регіонах України за зразком вінницької.
– Не секрет, що Вінниччина є ініціатором багатьох новацій і реформ. І до реалізації наших ідей ми максимально залучаємо молодь і студентів зокрема, – зазначив С.Татусяк.
Наразі, наголосив голова, він сподівається на активну участь молоді у формуванні стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року. Відтак він вніс пропозицію присвятити наступну сесію Студпарламенту темі напрацювання стратегії.

Після офіційної частини студенти поспілкувалися із гостями на різні теми. Зокрема, у Володимира Продивуса, який забезпечив проведення виїзної сесії СПВ, молоді депутати цікавилися розвитком спорту на Вінниччині та організацією спортивних турнірів за участю студентських команд.
– Я допомагаю всім, хто звертається. Але це має бути конкретна ініціатива, план дій, користь від яких буде багатьом людям, – зауважив Володимир Продивус.
Голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд» зазначив, що його Благодійний фонд і надалі продовжуватиме співпрацю зі Студентським парламентом Вінниччини.
 

Повернутись Створено: 19 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація