Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк вручив студентам посвідчення депутата

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вручив 62-м депутатам Студентського парламенту Вінниччини депутатські посвідчення. Вручення відбулося під час виїзної сесії парламенту у м.Барі. Також у заході взяли участь голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд», очільник Благодійного фонду Володимир Продивус, голова Барської райдержадміністрації Микола Радіонов, депутат обласної Ради, директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму Йосип Кібітлевський. Саме на базі технікуму відбувалася 3-денна сесія Студентського парламенту Вінниччини.

Звертаючись до колег, Сергій Татусяк зауважив, що Студпарламент 2-го скликання вже минув період становлення і приступив до повноцінної роботи, про що свідчить тематика та формат виїзної сесії.
– Із перших зустрічей із вами я зрозумів, що у нас піде робота. Я пишаюся, що на Вінниччині є таке потужне ядро, сформоване із представників усіх вузів регіону, – зазначив голова облради.
Він додав, що Вінниччина є першою областю, де народилася така форма роботи студентського самоврядування, як Студентський парламент. На сьогодні аналогічні організації створюються у кількох регіонах України за зразком вінницької.
– Не секрет, що Вінниччина є ініціатором багатьох новацій і реформ. І до реалізації наших ідей ми максимально залучаємо молодь і студентів зокрема, – зазначив С.Татусяк.
Наразі, наголосив голова, він сподівається на активну участь молоді у формуванні стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року. Відтак він вніс пропозицію присвятити наступну сесію Студпарламенту темі напрацювання стратегії.

Після офіційної частини студенти поспілкувалися із гостями на різні теми. Зокрема, у Володимира Продивуса, який забезпечив проведення виїзної сесії СПВ, молоді депутати цікавилися розвитком спорту на Вінниччині та організацією спортивних турнірів за участю студентських команд.
– Я допомагаю всім, хто звертається. Але це має бути конкретна ініціатива, план дій, користь від яких буде багатьом людям, – зауважив Володимир Продивус.
Голова Наглядової ради ВАТ «Мостобуд» зазначив, що його Благодійний фонд і надалі продовжуватиме співпрацю зі Студентським парламентом Вінниччини.
 

Повернутись Створено: 19 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація