24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Студенти аграрного познайомили Сергія Татусяка з власними ініціативами

11 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся зі студентським активом Вінницького національного аграрного університету. У ході зустрічі голова порушив перед студентами низку актуальних питань, які стосуються розвитку Вінниччини. Навзаєм студенти цікавилися шляхами вирішення конкретних проблем своїх територіальних громад та області в цілому.

Аграрний університет став черговим вишем, який Сергій Татусяк відвідує з метою обговорення зі студентами механізмів співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та написання стратегії розвитку регіону до 2020 року.
– Під час таких зустрічей я прагну відчути дух і настрій студентства. Звичайно, я за можливістю моніторю вашу діяльність через Інтернет, але це не замінить «живого» спілкування. Тільки так я черпаю від вас енергію та креатив, – звернувся до студентів ВНАУ С.Татусяк.
Голова облради ознайомив співрозмовників з основними напрацюваннями Вінницької області, які є першими серед регіонів України. Це, зокрема, концепція реформування місцевого самоврядування, антикорупційна програма, програма розвитку громадянського суспільства, створення єврорегіону «Дністер» та формування стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року.
В свою чергу представники Вінницького національного аграрного університету познайомили С.Татусяка зі своїми ініціативами, які перегукуються із напрямами роботи обласної Ради. Серед головних це: напрацювання концепції молодіжної політики ВНАУ, створення Студентської ради Вінниччини та Асоціації випускників Вінницької області.
Сергій Татусяк запевнив молодих активістів у своєму сприянні цим ініціативам.
– Я готовий сприяти вам в усьому. І я завжди вдячний молоді за нестандартність мислення, – зауважив С.Татусяк.
Найближчим часом голова облради допоможе студентам з досвідченими тренерами, які навчатимуть молодь писати грантові проекти.


Повернутись Створено: 11 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація