Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Студенти аграрного познайомили Сергія Татусяка з власними ініціативами

11 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся зі студентським активом Вінницького національного аграрного університету. У ході зустрічі голова порушив перед студентами низку актуальних питань, які стосуються розвитку Вінниччини. Навзаєм студенти цікавилися шляхами вирішення конкретних проблем своїх територіальних громад та області в цілому.

Аграрний університет став черговим вишем, який Сергій Татусяк відвідує з метою обговорення зі студентами механізмів співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та написання стратегії розвитку регіону до 2020 року.
– Під час таких зустрічей я прагну відчути дух і настрій студентства. Звичайно, я за можливістю моніторю вашу діяльність через Інтернет, але це не замінить «живого» спілкування. Тільки так я черпаю від вас енергію та креатив, – звернувся до студентів ВНАУ С.Татусяк.
Голова облради ознайомив співрозмовників з основними напрацюваннями Вінницької області, які є першими серед регіонів України. Це, зокрема, концепція реформування місцевого самоврядування, антикорупційна програма, програма розвитку громадянського суспільства, створення єврорегіону «Дністер» та формування стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року.
В свою чергу представники Вінницького національного аграрного університету познайомили С.Татусяка зі своїми ініціативами, які перегукуються із напрямами роботи обласної Ради. Серед головних це: напрацювання концепції молодіжної політики ВНАУ, створення Студентської ради Вінниччини та Асоціації випускників Вінницької області.
Сергій Татусяк запевнив молодих активістів у своєму сприянні цим ініціативам.
– Я готовий сприяти вам в усьому. І я завжди вдячний молоді за нестандартність мислення, – зауважив С.Татусяк.
Найближчим часом голова облради допоможе студентам з досвідченими тренерами, які навчатимуть молодь писати грантові проекти.


Повернутись Створено: 11 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація