Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Студентське самоврядування Роздрукувати

Діалог голови обласної Ради зі студентами триває

Голова обласної Ради Сергій Татусяк продовжує зустрічатися з представниками студентського самоврядування вінницьких вищих навчальних закладів. На сьогодні такі неформальні зустрічі-спілкування вже відбулися в аграрному і технічному університетах.
25 квітня С.Татусяк зустрівся з представниками Студентської Ради Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського.

Мета таких зустрічей – поінформувати студентство Вінниччини про діяльність обласної Ради та залучити його лідерів до співпраці. Зокрема, на думку С.Татусяка, свіжі ідеї та нестандартне мислення сучасної молоді може суттєво допомогти у формуванні стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року.
– Ми винесли цю ідею на розсуд громадськості, в тому числі і на розсуд студентства, – наголосив голова облради.
Він поінформував співрозмовників, що на сьогодні вже зроблено органами місцевого самоврядування і громадськістю у напрямі розробки стратегії кожної територіальної громади.


Майбутні педагоги зголосилися брати участь у проекті, крім того, свою підтримку висловив і ректор вишу Олександр Шестопалюк.
– У педагогічному університеті завжди була «кузня» інтелектуальних кадрів. Адже хто, як не освітяни, несуть у громади просвітницьку місію. І я бачу, що у педагогічному студенти налаштовані на таку роботу, – зауважив Сергій Татусяк.
Для продовження співпраці з обласною Радою та Спілкою молодіжних організацій Вінниччини, представники якої теж були присутні на зустрічі, студентам було надано друковані матеріали. Окрім інформаційної складової вони містили також контакти, за якими Студентська рада педагогічного може встановити зв’язки зі своїми колегами з інших молодіжних організацій.

.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація