Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

Діалог голови обласної Ради зі студентами триває

Голова обласної Ради Сергій Татусяк продовжує зустрічатися з представниками студентського самоврядування вінницьких вищих навчальних закладів. На сьогодні такі неформальні зустрічі-спілкування вже відбулися в аграрному і технічному університетах.
25 квітня С.Татусяк зустрівся з представниками Студентської Ради Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського.

Мета таких зустрічей – поінформувати студентство Вінниччини про діяльність обласної Ради та залучити його лідерів до співпраці. Зокрема, на думку С.Татусяка, свіжі ідеї та нестандартне мислення сучасної молоді може суттєво допомогти у формуванні стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року.
– Ми винесли цю ідею на розсуд громадськості, в тому числі і на розсуд студентства, – наголосив голова облради.
Він поінформував співрозмовників, що на сьогодні вже зроблено органами місцевого самоврядування і громадськістю у напрямі розробки стратегії кожної територіальної громади.


Майбутні педагоги зголосилися брати участь у проекті, крім того, свою підтримку висловив і ректор вишу Олександр Шестопалюк.
– У педагогічному університеті завжди була «кузня» інтелектуальних кадрів. Адже хто, як не освітяни, несуть у громади просвітницьку місію. І я бачу, що у педагогічному студенти налаштовані на таку роботу, – зауважив Сергій Татусяк.
Для продовження співпраці з обласною Радою та Спілкою молодіжних організацій Вінниччини, представники якої теж були присутні на зустрічі, студентам було надано друковані матеріали. Окрім інформаційної складової вони містили також контакти, за якими Студентська рада педагогічного може встановити зв’язки зі своїми колегами з інших молодіжних організацій.

.

 

Повернутись Створено: 25 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація