Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

До напрацювання стратегії розвитку Вінниччини долучилися студенти-медики

Вінницький національний медичний університет ім.М.Пирогова став четвертим вищим навчальним закладом, у якому Сергій Татусяк провів неформальну зустріч зі студентами. Під час таких зустрічей голова обласної Ради обговорює зі студентським активом, представниками студентського самоврядування ініціативи обласної Ради, які наразі впроваджуються на Вінниччині, а деякі з них – на всеукраїнському рівні.

Сергій Татусяк поінформував студентів-медиків, що попередні зустрічі в інших вишах вже вилилися в конкретні ідеї. Одна з них – створити у Вінниці об’єднання студентів-земляків (вихідців з одного району, села), які б разом напрацьовували ідеї щодо розвитку своїх малих батьківщин та виносили їх на суспільне обговорення. А також подавали їх як пропозиції до роботи місцевих та обласної рад. Наприклад, щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року, розвитку громадянського суспільства, реформування місцевого самоврядування.
– Я хочу відчути ваш настрій та ставлення щодо тих процесів, які відбуваються у суспільстві, в країні в цілому. Мені цікава ваша оцінка діям влади, але ще більше я хочу, щоб ви брали участь у цих процесах, – наголосив С.Татусяк.
У ході розмови студенти медичного природно найбільше цікавилися питаннями охорони здоров’я та впровадження медичної реформи на Вінниччині.
Сергій Татусяк повідомив, що у зв’язку з пілотним проектом, область цього року отримала додатково до бюджету охорони здоров’я 180 млн. грн. Крім того, з 1-го вересня цього року за кошти обласного бюджету 48 випускників шкіл будуть навчатися у ВНМУ ім.М.Пирогова на сімейних лікарів.
По завершенню розмови з головою обласної Ради студенти також поспілкувалися з представниками Спілки молодіжних організацій Вінниччини та студентськими лідерами з інших вишів Вінниці.

 

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація