Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

До напрацювання стратегії розвитку Вінниччини долучилися студенти-медики

Вінницький національний медичний університет ім.М.Пирогова став четвертим вищим навчальним закладом, у якому Сергій Татусяк провів неформальну зустріч зі студентами. Під час таких зустрічей голова обласної Ради обговорює зі студентським активом, представниками студентського самоврядування ініціативи обласної Ради, які наразі впроваджуються на Вінниччині, а деякі з них – на всеукраїнському рівні.

Сергій Татусяк поінформував студентів-медиків, що попередні зустрічі в інших вишах вже вилилися в конкретні ідеї. Одна з них – створити у Вінниці об’єднання студентів-земляків (вихідців з одного району, села), які б разом напрацьовували ідеї щодо розвитку своїх малих батьківщин та виносили їх на суспільне обговорення. А також подавали їх як пропозиції до роботи місцевих та обласної рад. Наприклад, щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року, розвитку громадянського суспільства, реформування місцевого самоврядування.
– Я хочу відчути ваш настрій та ставлення щодо тих процесів, які відбуваються у суспільстві, в країні в цілому. Мені цікава ваша оцінка діям влади, але ще більше я хочу, щоб ви брали участь у цих процесах, – наголосив С.Татусяк.
У ході розмови студенти медичного природно найбільше цікавилися питаннями охорони здоров’я та впровадження медичної реформи на Вінниччині.
Сергій Татусяк повідомив, що у зв’язку з пілотним проектом, область цього року отримала додатково до бюджету охорони здоров’я 180 млн. грн. Крім того, з 1-го вересня цього року за кошти обласного бюджету 48 випускників шкіл будуть навчатися у ВНМУ ім.М.Пирогова на сімейних лікарів.
По завершенню розмови з головою обласної Ради студенти також поспілкувалися з представниками Спілки молодіжних організацій Вінниччини та студентськими лідерами з інших вишів Вінниці.

 

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація