24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

До напрацювання стратегії розвитку Вінниччини долучилися студенти-медики

Вінницький національний медичний університет ім.М.Пирогова став четвертим вищим навчальним закладом, у якому Сергій Татусяк провів неформальну зустріч зі студентами. Під час таких зустрічей голова обласної Ради обговорює зі студентським активом, представниками студентського самоврядування ініціативи обласної Ради, які наразі впроваджуються на Вінниччині, а деякі з них – на всеукраїнському рівні.

Сергій Татусяк поінформував студентів-медиків, що попередні зустрічі в інших вишах вже вилилися в конкретні ідеї. Одна з них – створити у Вінниці об’єднання студентів-земляків (вихідців з одного району, села), які б разом напрацьовували ідеї щодо розвитку своїх малих батьківщин та виносили їх на суспільне обговорення. А також подавали їх як пропозиції до роботи місцевих та обласної рад. Наприклад, щодо стратегії розвитку територіальних громад до 2020 року, розвитку громадянського суспільства, реформування місцевого самоврядування.
– Я хочу відчути ваш настрій та ставлення щодо тих процесів, які відбуваються у суспільстві, в країні в цілому. Мені цікава ваша оцінка діям влади, але ще більше я хочу, щоб ви брали участь у цих процесах, – наголосив С.Татусяк.
У ході розмови студенти медичного природно найбільше цікавилися питаннями охорони здоров’я та впровадження медичної реформи на Вінниччині.
Сергій Татусяк повідомив, що у зв’язку з пілотним проектом, область цього року отримала додатково до бюджету охорони здоров’я 180 млн. грн. Крім того, з 1-го вересня цього року за кошти обласного бюджету 48 випускників шкіл будуть навчатися у ВНМУ ім.М.Пирогова на сімейних лікарів.
По завершенню розмови з головою обласної Ради студенти також поспілкувалися з представниками Спілки молодіжних організацій Вінниччини та студентськими лідерами з інших вишів Вінниці.

 

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація