13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

На Вінниччині створено студентську Координаційно-консультативну раду

У Вінницькій області створено Координаційно-консультативну раду голів органів студентського самоврядування при голові обласної Ради. Ідею формування такого дорадчого органу подали студенти вінницьких вишів під час неформальних зустрічей із Сергієм Татусяком. 8 травня відбулося перше організаційне засідання ради.

До неї увійшли голови рад студентського самоврядування 25-ти вищих навчальних закладів області І-IV рівнів акредитації. На засіданні присутнім було запропоновано проект Положення про Координаційно-консультативну раду, яке студентські лідери мають опрацювати та внести зміни чи доповнення.
Сергій Татусяк зауважив, що хотів би, аби студентська рада працювала за принципом Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації, яка об’єднує близько 70 громадських організацій Вінниччини.
– За 3 роки свої діяльності Громадська рада довела свою ефективність. Вона першою в Україні напрацювала антикорупційну обласну програму, програму розвитку громадянського суспільства. Також почала заходи з моніторингу діяльності влади області, – нагадав голова облради.
Він висловив сподівання, що і Координаційно-консультативна рада голів студентського самоврядування стане ефективним дорадчим органом при обласній Раді.

 

– Я хочу, щоб ви зрозуміли – ми будемо працювати на рівних. Навіть більше – ви повинні бути «мозковим центром» у нашій співпраці, а обласна влада, маючи повноваження і ресурси, втілюватиме ваші ідеї й напрацювання в життя, – наголосив С.Татусяк.
До співпраці з новоутвореною радою студентства також долучилися постійні комісії обласної Ради з питань освіти і науки та молодіжної політики, спорту і туризму.
Наступне засідання Координаційно-консультативної ради відбудеться 29 травня. На ньому студенти мають представити остаточний варіант положення про раду та робочий план на поточний рік.

Повернутись Створено: 9 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 771

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація