Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентське самоврядування Роздрукувати

На Вінниччині створено студентську Координаційно-консультативну раду

У Вінницькій області створено Координаційно-консультативну раду голів органів студентського самоврядування при голові обласної Ради. Ідею формування такого дорадчого органу подали студенти вінницьких вишів під час неформальних зустрічей із Сергієм Татусяком. 8 травня відбулося перше організаційне засідання ради.

До неї увійшли голови рад студентського самоврядування 25-ти вищих навчальних закладів області І-IV рівнів акредитації. На засіданні присутнім було запропоновано проект Положення про Координаційно-консультативну раду, яке студентські лідери мають опрацювати та внести зміни чи доповнення.
Сергій Татусяк зауважив, що хотів би, аби студентська рада працювала за принципом Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації, яка об’єднує близько 70 громадських організацій Вінниччини.
– За 3 роки свої діяльності Громадська рада довела свою ефективність. Вона першою в Україні напрацювала антикорупційну обласну програму, програму розвитку громадянського суспільства. Також почала заходи з моніторингу діяльності влади області, – нагадав голова облради.
Він висловив сподівання, що і Координаційно-консультативна рада голів студентського самоврядування стане ефективним дорадчим органом при обласній Раді.

 

– Я хочу, щоб ви зрозуміли – ми будемо працювати на рівних. Навіть більше – ви повинні бути «мозковим центром» у нашій співпраці, а обласна влада, маючи повноваження і ресурси, втілюватиме ваші ідеї й напрацювання в життя, – наголосив С.Татусяк.
До співпраці з новоутвореною радою студентства також долучилися постійні комісії обласної Ради з питань освіти і науки та молодіжної політики, спорту і туризму.
Наступне засідання Координаційно-консультативної ради відбудеться 29 травня. На ньому студенти мають представити остаточний варіант положення про раду та робочий план на поточний рік.

Повернутись Створено: 9 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація